Eksperci

matrix
Świat to Matrix, czyli zagadkowa historia zagubionych kluczy.

Miły, ciepły poranek. Do biura wchodzi para starszych ludzi. Przez uchylone drzwi pokoju konferencyjnego słyszę dokładnie, że za chwilę będę miał gości. Nagle ciszę przerywa zdecydowane żądanie “Niech pan mi natychmiast odda klucze od mieszkania”!

Piotr Jaskulski,
pantofelek
"Żarłoczne" banki i drapieżne pantofelki

Kiedy przeprowadzam przez transakcje zadłużonych klientów, zastanawiam się, gdzie jako społeczeństwo popełniliśmy błąd. Może powinniśmy jednak w procesie edukacji znaleźć miejsce na pragmatyzm i wiedzę praktyczną dotyczącą życia w dorosłym świecie?

Piotr Jaskulski,
posrednik
Pierwotne instynkty na rynku nieruchomości

Nie znam ani jednego pośrednika, który nie uczestniczyłby w traumatycznym wydaniu mieszkania czy domu. Zdemontowane zabudowy kuchenne, wystające kable ze ścian, czyli kilka historii o tym, co widziałem jako agent nieruchomości.

Piotr Jaskulski,
Morderstwo a sprzedaż nieruchomości
Dom, w którym doszło do tragedii

Morderstwo a sprzedaż nieruchomości, czyli jak sprzedałem nieruchomość, w której doszło do zabójstwa.

Piotr Jaskulski,
Nieudana transakcja
Walka z indykami, czyli nieudana transakcja

Dobrze wyeksponowana nieruchomość na sprzedaż, pomimo złego stanu technicznego zainteresowała potencjalnego kupca, jednak coś poszło nie tak

Piotr Jaskulski,
5 sposobów na wynajęcie pustego mieszkania

Nowoczesne narzędzia do poszukiwania najemców, podpisywanie umów na krótsze okresy niż rok i dbanie o szczegóły – to kilka rozwiązań, dzięki którym Twoje mieszkanie może nie stać puste przez kolejne miesiące w oczekiwaniu na poprawę koniunktury.

Bartosz Turek,