Eksperci

Morderstwo a sprzedaż nieruchomości
Dom, w którym doszło do tragedii

Morderstwo a sprzedaż nieruchomości, czyli jak sprzedałem nieruchomość, w której doszło do zabójstwa.

Piotr Jaskulski,
Nieudana transakcja
Walka z indykami, czyli nieudana transakcja

Dobrze wyeksponowana nieruchomość na sprzedaż, pomimo złego stanu technicznego zainteresowała potencjalnego kupca, jednak coś poszło nie tak

Piotr Jaskulski,
5 sposobów na wynajęcie pustego mieszkania

Nowoczesne narzędzia do poszukiwania najemców, podpisywanie umów na krótsze okresy niż rok i dbanie o szczegóły – to kilka rozwiązań, dzięki którym Twoje mieszkanie może nie stać puste przez kolejne miesiące w oczekiwaniu na poprawę koniunktury.

Bartosz Turek,
Żona mogła dostać majątek kochanki

Ta historia wydarzyła się kilka lat temu, kiedy prawo zezwalało na zakup przez jednego ze współmałżonków nieruchomości do majątku wspólnego. A do sprzedania czegoś z majątku wspólnego potrzebni byli już obydwoje.

Joanna Lebiedź,
Puszka Pandory

Będąc młodym agentem sprzedawałem dużo i szybko nabrałem doświadczenia jak obywać się z trudnymi sprawami. Wydawało mi się, że pozostałe transakcje będą już tylko prostsze. Jak bardzo się myliłem, miał mi udowodnić kolejny klient. 

Piotr Jaskulski,
Zegarek po “babci”

Po tej transakcji dowiedziałem się, że nie warto skupiać się tylko na nieruchomości i jej atutach. To oczywiście ma znaczenie, ale marginalne. Problemy generujemy zawsze tylko my. Ludzie.

Piotr Jaskulski,