BNP PARIBAS

Spotkanie online dla deweloperów i biur nieruchomości - 25 listopada (czwartek) godz. 11:00

Zapraszamy na kolejne spotkanie online z ekspertami, którzy specjalnie dla Państwa podsumują co dzieje się na rynku nieruchomości. Na wykład na żywo zaprasza Bank BNP Paribas we współpracy z mieszkanie.pl.


Zapraszamy na kolejne spotkanie online z ekspertami, ktundefinedrzy specjalnie dla Państwa podsumują co dzieje się na rynku nieruchomości. Na wykład na żywo zaprasza Bank BNP Paribas we wspundefinedłpracy z mieszkanie.pl

Kiedy w końcu spadną ceny mieszkań? Czy ekologia w nieruchomościach to tylko chwilowy trend czy też prognoza przyszłości? Jak na rynek wpływają inwestorzy instytucjonalni? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w podsumowaniu roku oraz prognozach na przyszłość podczas spotkania na spotkanie online z ekspertami

Agenda:

  1. Ceny mieszkań wciąż rosną. Kiedy spadek? Kto kupuje i ile się buduje?
  2. Nowe trendy na rynku mieszkaniowym,
  3. Zmiany na rynku kredytundefinedw hipotecznych (rosnące stopy procentowe, kredyty z okresowo stałym oprocentowaniem, zielone hipoteki),
  4. Inwestorzy instytucjonalni na rynku mieszkaniowym,
  5. Interwencja państwa na rynku mieszkaniowym (gwarancje kredytowe, wsparcie budownictwa na wynajem po cenach niższe niż rynkowe),
  6. Dokąd zmierzamy undefined prognozy na najbliższe miesiące i kwartały,
  7. Ekologia undefined trend czy duża zmiana na rynku mieszkaniowym?

Prelegenci:

Bartosz Turek (Głundefinedwny Analityk, HRE Investments)

Od wielu lat obserwuje i komentuje wydarzenia ważne z punktu widzenia rynku nieruchomości i budżetundefinedw domowych Polakundefinedw. Ekonomista, absolwent SGGW. Ukończył też studia podyplomowe i praktyki zawodowe z wyceny nieruchomości.

Adrian Konrad (Head of Mortgage and Alternative Channels Sales Management Department, Bank BNP Paribas)

Dyrektor Departamentu Zarządzania Sprzedażą Kredytundefinedw Hipotecznych i Kanałundefinedw Alternatywnych, od 16 lat związany ze sprzedażą kredytundefinedw hipotecznych, od ponad 11 lat w bankowości odpowiedzialny za budowanie wspundefinedłpracy z partnerami zewnętrznymi.

Rafał Liponoga (Prezes Zarządu, Platforma Mieszkaniowa)

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Biegły Rewident. Wieloletnie doświadczenie związane z rynkiem nieruchomości mieszkalnych i inwestycyjnych zaowocowało decyzją o założeniu Platformy Mieszkaniowej, w ktundefinedrej do dziś pełni funkcję Prezesa Zarządu.

Prowadzenie:

Sławomir Gąsiorowski (Członek Zarządu, mieszkanie.pl)

Doświadczony manager i business developer innowacyjnych projektundefinedw z pogranicza rundefinedżnych branż. Od 8 lat tworzy strategię i zarządza obszarem marketingu cyfrowego, reklamy i sprzedaży zdalnej w branży finansowej i nieruchomości. Wielokrotnie nagradzany za efektywność i innowacyjność w swojej pracy, m.in. Effie, EFMA, BAI, Stevie Awards.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!