Porady i inspiracje

Te meble na balkon nie zajmują miejsca
Te meble na balkon nie zajmują miejsca! 3 praktyczne i niedrogie pomysły

Stare doniczki, opony, pranie… To ozdoba niejednego balkonu. Jak go lepiej wykorzystać? Co zrobić, aby stał się naszym ulubionym miejscem? Nawet na małej przestrzeni można stworzyć piękny zakątek do cieszenia się świeżym powietrzem i poranną kawą.

Małgorzata Wojtasińska, 25 kwi 2022
Te meble ogrodowe nie wymagają pielęgnacji
Rattan czy technorattan? Te meble ogrodowe nie wymagają pielęgnacji

Gdy rozważamy zakup nowoczesnych i wytrzymałych mebli na balkon, taras czy do ogrodu, często myślimy o tych z rattanu. Tymczasem na rynku nie brakuje modeli wykonanych z technorattanu. To tworzywo syntetyczne zyskuje coraz większą popularność.

Małgorzata Wojtasińska, 21 kwi 2022
Odkurzacz-pionowy-czy-tradycyjny
Odkurzacz pionowy czy tradycyjny. Jaki wybrać?

Odkurzacze pionowe zyskują coraz większą popularność. Jak wypadają w porównaniu z tradycyjnymi? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie odkurzacza, niezależnie od jego typu?

Emilia Branecka - Ledwoń, 14 kwi 2022
Mieszkanie-rozkladowe-co-to
Mieszkanie rozkładowe. Czym się charakteryzuje?

Rozglądając się za ofertami mieszkań możesz natrafić na określenie mieszkanie rozkładowe. Jaka jest definicja mieszkania rozkładowego? Jakie są jego wady i zalety?

Emilia Branecka - Ledwoń, 12 kwi 2022
Najem społeczny. Na czym polega?
Najem społeczny. Co to takiego?

Masz mieszkanie na wynajem, ale obawiasz się nieuczciwych najemców lub brak ci czasu na remont i formalności? Najem społeczny może być rozwiązaniem. Pomagając otrzymujesz zabezpieczenie i gwarancję stałego dochodu.

Emilia Branecka - Ledwoń, 02 kwi 2022
Wilgotnosc-powietrza-w-mieszkaniu
Jak zwiększyć wilgotność powietrza w mieszkaniu

Zbyt suche powietrze w domu szkodzi naszemu zdrowiu i samopoczuciu. Jak sprawić, by wilgotność powietrza w mieszkaniu była optymalna? Wystarczą domowe sposoby czy lepiej kupić nawilżacz? Jeśli tak, to który wybrać? Doradzamy

Emilia Branecka - Ledwoń, 30 mar 2022
Jak-myc-okna-bez-smug
Sposoby na mycie okien. Jak to zrobić szybko i skutecznie

Wiosenne promienie słońca coraz częściej zaglądają do mieszkań. Zachęcają do spacerów, ale przypominają również o umyciu okien. Oto sprawdzone metody, od patentów naszych babć po roboty do mycia okien. Którą z nich wybierzesz?

Emilia Branecka - Ledwoń, 21 mar 2022