Finanse

kredyt studencki
Kredyt studencki może się opłacać

Kredyt studencki to jeden z najtańszych sposobów na zdobycie pieniędzy w Polsce. Oprocentowanie jest symboliczne, warunki dość proste do spełnienia, a spłata nie powinna nastręczać problemów. Do tego dług może być częściowo umorzony.

Oskar Sękowski,
Jak wziąć kredyt hipoteczny?

O kredycie hipotecznym myślimy przeważnie kiedy znajdziemy wymarzone „M”. To za późno. Wcześniej powinniśmy zadbać o zdolność kredytową oraz wkład własny. Jak wziąć kredyt na mieszkanie? W poniższym poradniku pomożemy przejść całą procedurę.

Oskar Sękowski,
Epidemia koronawirusa a kredyty hipoteczne
Jak epidemia koronawirusa wpłynęła na kredyty hipoteczne?

Wybuch epidemii odbił się na rynku kredytów hipotecznych. Zmieniły się wymagania banków, wiele z nich ostrożniej udziela kredytów hipotecznych. Pojawiły się rozwiązania skierowane dla osób, które wskutek epidemii popadły w kredyty finansowe.

Marek Siudaj,
Oprocentowanie hipotek lekko w górę

Kredyty mieszkaniowe odrobinę podrożały. Z drugiej strony banki nie podniosły wymagań odnośnie wkładu własnego i nie zakręciły kurków z kredytami. Wszystko wskazuje na to, że perspektywy rynku mieszkaniowego są lepsze niż zakładano wiosną.

Bartosz Turek,
Trzy koła ratunkowe dla spłacających kredyt
Trzy koła ratunkowe dla spłacających kredyt hipoteczny

Wzrost liczby zachorowań i narastające obostrzenia sprawiają, że przybywa osób, których sytuacja finansowa się pogorszyła. To może utrudnić im spłatę kredyty. Na szczęście są rozwiązania, które mogą pomóc im przetrwać jesień.

Marek Siudaj,