Krzesła z wywiadu z Meghan i Harrym robią furorę

Proste fotele, zaprojektowane przez Christophera Knighta to obecnie najbardziej pożądane meble na Wyspach Brytyjskich.

Meghan i Harry

Nie milkną echa wywiadu, jakiego brytyjska para książęca - Meghan i Harry udzielili amerykańskiej dziennikarce Oprah Winfrey. Małżeństwo opowiedziało w nim o najmroczniejszych sekretach życia na dworze, co wywołało niemałą sensację, a media już zaczęły pisać o wojnie między Meghan i Harrym, a resztą rodziny królewskiej.

Wygląda na to, że powiedzenie „Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta” idealnie sprawdziło się w tej sytuacji. Tym wygranym jest na pewno amerykański architekt - Christopher Knight. Podczas wywiadu, który odbył się na patio jednego z domów w Kalifornii, rozmówcy siedzieli na zaprojektowanych przez niego krzesłach ogrodowych.

Meble w ciągu zaledwie jednego dnia zyskały tak ogromne zainteresowanie Brytyjczyków, że próżno znaleźć je w sieci – podaje Daily Mail. Krzesła wyprzedały się już m.in. na Amazonie, Targecie i Overstocku. Na Facebooku powstają nawet specjalne grupy dyskusyjne, których uczestnicy dzielą się informacjami na temat foteli Knighta i ich ewentualnej dostępności.

Meble Christopher Knight Home Burchett

Meble wykonano z drewna akacjowego, a boki - z tworzywa sztucznego - rattanu. Zachęcająca wydaje się też cena, dotychczas para mebli sprzedawała się za 544 dolary.

Jak ujawniła Oprah Winfrey, wywiad odbył się w „domu wspólnych przyjaciół” w Kalifornii, niedaleko miejsca zamieszkania zarówno pary książęcej jak i prezenterki.

Advertisement
Advertisement

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

SmartHome oczami dzieci - wymarzony pokój

O jakim pokoju marzą dzieci? Przyjrzymy się bliżej inteligentnemu oświetleniu i sprawdzimy jak dzieci same zmieniają pokój w krainę marzeń. SmartHome w Komputroniku. http://Komputronik-SmartHome

Advertisement