Najpiękniejsze wnętrza w Polsce – Trendbook WNĘTRZA 2021 – Mieszkaj, jak kochasz!

Najnowsze trendy, najlepiej urządzone wnętrza, praktyczne wskazówki, inspirujące wywiady… sprawdź co jeszcze znajdziesz w wydaniu specjalnym MIESZKANIE.PL o wnętrzach - Trendbook 2021 - do pobrania bezpłatnie!

Trendbook WNĘTRZA 2021

Masz ochotę zagłębić się w świat pięknych, doskonale zaprojektowanych wnętrz? Może urządzasz własne mieszkanie i poszukujesz inspiracji, praktycznych wskazówek lub podpowiedzi zakupowych? Lubisz być na bieżąco z aktualnymi trendami wnętrzarskimi?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy bezpłatny Trendbook WNĘTRZA 2021 i teraz nie bez satysfakcji oddajemy go (wirtualnie) w Twoje ręce. Praca nad pierwszym wydaniem specjalnym serwisu MIESZKANIE.PL sprawiła nam ogromną przyjemność. Włożyliśmy w nią serce i pasję. Mamy nadzieję, że lektura będzie nie tylko pomocna, ale także niezwykle przyjemna – treść została pomyślana tak, by była prawdziwą ucztą dla oka. 

Wystarczy, że pobierzesz bezpłatny Trendbook WNĘTRZA 2021, usiądziesz wygodnie, z filiżanką ulubionego napoju i możesz oddać się lekturze. Uwaga! czytanie może zająć Ci dłuższą chwilę… przed Tobą 150 stron inspiracji! 

Trendbook WNĘTRZA 2021

Trendbook WNĘTRZA 2021

Postanowiliśmy, że Trendbook WNĘTRZA 2021 będzie miał tylko wersję elektroniczną. Ze względów ekologicznych nie drukuj go, jeżeli nie musisz. Format PDF jest wygodny i łatwy w nawigowaniu. Jedno kliknięcie przenosi Cię ze spisu treści bezpośrednio do wybranego artykułu. Plik możesz pobrać na dowolne urządzenie, zyskując nieograniczony dostęp do najwyższej jakości treści, w każdej chwili i każdym miejscu.

Trendbook WNĘTRZA 2021

W trendbooku WNĘTRZA 2021 znajdziesz, przedstawiony w zwięzłej formie, przegląd wszystkich aktualnych trendów w aranżacji wnętrz. Trendy są fascynujące, ponieważ nie tylko pozwalają zajrzeć w przyszłość, ale także ukazują ludzką naturę i aspiracje – pokazują kim jesteśmy oraz kim pragniemy być. Wnętrza są „blisko człowieka”, odzwierciedlają jego fascynacje. To, gdzie i jak mieszkamy wiele mówi o naszym charakterze, stylu życia i wartościach.

Każdy z nas jest inny a mieszkanie jest miejscem, w którym możemy być sobą. W Trendbooku WNĘTRZA 2021 prezentujemy realizacje projektów wnętrz w różnych, bardzo odmiennych od siebie stylach. Warto podkreślić, że 100% prezentowanych projektów to wnętrza polskich mieszkań i domów. Część projektów polskich architektów wnętrz, które pokazujemy opublikowały liczące się zagraniczne media.

Trendbook WNĘTRZA 2021

Trendbook WNĘTRZA 2021

W Trendbooku WNĘTRZA 2021 przedstawiamy m.in. nowy minimalizm w dwóch różnych odsłonach: loftowej, w ascetycznym stylu zen (minilofty w stylu zen / Thisispaper) oraz w wersji bardziej przytulnej – monochromatycznego mieszkania w stylu skandynawskim, utrzymanego w całości w odcieniach „cielistego” beżu (Cały ten beż / Na Antresoli).

Trendbook WNĘTRZA 2021

Wnętrza eklektyczne, łączące odmienne style i okresy historyczne, nie przestają być popularne. W Trendbooku WNĘTRZA 2021 pokazujemy jak różne mogą mieć oblicza oraz jak wyważyć wszystkie elementy, pragnąc połączyć nowoczesne wyposażenie ze stylem vintagePrezentujemy mieszkanie w stylu mid-century modern z nutą stylu japandi (modern vintage / Noreststudio). Apartament w Warszawie, który jest niczym prywatna galeria doskonałego współczesnego designu, z różnych dekad (Lekcja designu / Paradowski studio). Zaglądamy również do wnętrz urządzonych w duchu maksymalizmunp. do pełnego mocnych kolorów i zaskakujących połączeń mieszkania w Gdańsku, którego wystrój nawiązuje do estetyki lat 80 (Wielki błękit / IMA Interiors).

Trendbook WNĘTRZA 2021

Trendbook WNĘTRZA 2021

Chcesz obejrzeć te wnętrza w całości? Pobierz bezpłatny Trendbook WNĘTRZA 2021

Trendbook WNĘTRZA 2021

Wnętrza to przede wszystkim ludzie, którzy w nich mieszkają i je tworzą. Dlatego piszemy także o niezwykłych osobach i ich pasjach. W Trendbooku WNĘTRZA 2021 znalazły się wywiady z niezwykłymi osobami i prezentacje inspirujących wnętrz z popularnych profili na Instagramie. Z Aleksandrą Nadolny (@ms_baika) rozmawiamy o remontowaniu stuletniego domu, aranżacji pokoi dla dzieci oraz o pasji do kolekcjonowana i samodzielnego tworzenia ceramiki. 

Trendbook WNĘTRZA 2021

Trendbook WNĘTRZA 2021

Trendbook WNĘTRZA 2021

Monika Sierko ze @stacjaplantacja zaraża nas miłością do rzadkich roślin doniczkowych i zdradza tajniki ich pielęgnacji.

Trendbook WNĘTRZA 2021

Trendbook WNĘTRZA 2021

Zaglądamy też do mieszkania Agnieszki Sieroń z @na_czwartym, której twórcze działania inspirują do kreatywnego udoskonalania nawet najmniejszej przestrzeni. Każda z tych osób własnym przykładem zachęca do życia pięknie i po swojemu. W myśl hasła „mieszkaj, jak kochasz”.

Trendbook WNĘTRZA 2021

Trendbook WNĘTRZA 2021

Prezentacjom wybranych wnętrz w Trendbooku WNĘTRZA 2021 towarzyszą stworzone specjalnie tablice inspiracji - zestawy przedmiotów inspirowanych danym wnętrzem, które wybraliśmy dla Ciebie z polskich sklepów. Jeżeli zapragniesz zainspirować się swoim ulubionym projektem i wypróbować podpatrzone aranżacje we własnym mieszkaniu, nic prostszego, skorzystaj z kolaży i naszych gotowych list zakupów. 

Trendbook WNĘTRZA 2021

Trendbook WNĘTRZA 2021

Advertisement
Advertisement

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Pachnące pomarańcze z goździkami

Idealny dodatek do herbat, a podczas suszenia może być także naturalnym świątecznym zapachem, który nada naszym mieszkaniom wyjątkowego i magicznego klimatu.

Advertisement