Dom Development: 160 mieszkań na Psim Polu

Deweloper rozpoczął sprzedaż mieszkań na Osiedlu Zielna we Wrocławiu. Inwestycja o willowym charakterze powstanie w historycznej części miasta.

We Wrocławiu powstaną nowe mieszkania

Na wrocławskim Psim Polu, a więc w miejscu z 800-letnią historią, powstanie dwupiętrowy, rozłożysty obiekt mieszkalny ze 160 lokalami. Budowa ruszy w IV kwartale 2020 r. i zakończy się w I kwartale 2022 r.  

Zgodnie z zapewnieniami dewelopera, wyróżnikiem Osiedla Zielna będą ogrody kwiatowe, liczne krzewy i drzewa, a także duży, zielony, wewnętrzny dziedziniec z placem zabaw i siłownią terenową. Do mieszkań położonych na parterze przynależeć będą ogródki, a wszystkie lokale na 1. i 2. piętrze będą miały przestronne balkony. Na osiedlu powstaną także rowerownia, podziemny garaż, komórki lokatorskie i schowki. Wszystkie klatki schodowe będą wyposażone w windy. Pojawią się także ułatwienia dla osób z niepełnosprawnością ruchową.  

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

500 sekund o rynku nieruchomości #3 – luty 2021

O kredytach hipotecznych, większej dostępności finansowania zakupu mieszkań! O wyprowadzce poza miasto i o ekologii na mieszkanie.pl Świat nieruchomości w podsumowaniu miesięcznym, wspólnie z Fiat