Najdroższy dom w Ameryce idzie pod młotek

Zarówno sama posiadłość, jak i jej szacowana wartość robią wrażenie.

Najdroższy dom w USA

Fot. Fancypantshomes.com

Położona w Beverly Hills - Villa Firenze, której wartość szacuje się na bagatela 160 mln dolarów, została wystawiona na sprzedaż dwa lata temu. Do tej pory nie znaleźli się jednak chętni na zakup nieruchomości, dlatego jej właściciel - miliarder Steven Udvar-Hazy, zdecydował się na przeprowadzenie aukcji online, która wystartuje 26 stycznia 2021 r. i potrwa do 2 lutego 2021 r. Licytować będzie można na platformie ConciergeAuctions.com. Nie określono minimalnej ceny ofertowej posiadłości.

Villa Firence znajduje się na 10 akrach terenu, w Beverly Park - ekskluzywnym, zamkniętym osiedlu, na którym mieszkają także Denzel Washington, Sylvester Stallone i Mark Wahlberg. Dom ma ponad 2,5 tys. mkw. i mieści 13 sypialni i 25 łazienek. Wyróżniają go rozległe okna, duże kominki, kasetonowe sufity i szerokie, zaokrąglone przejścia.

Najdroższy dom w USA

Najdroższy dom w USA

Fot. Fancypantshomes.com

Posiadłość porastają wysokie na 40-metrów palmy z Wysp Kanaryjskich. Są tu także: fontanna i parking na 30 samochodów, a poza tym dwupiętrowy pensjonat, basen, kort tenisowy, ogrody różane i liczne werandy. Posesję okala ścieżka do biegania i spacerów. 

Najdroższy dom w USA

Fot. Fancypantshomes.com

Advertisement
Advertisement

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

SmartHome oczami dzieci - wymarzony pokój

O jakim pokoju marzą dzieci? Przyjrzymy się bliżej inteligentnemu oświetleniu i sprawdzimy jak dzieci same zmieniają pokój w krainę marzeń. SmartHome w Komputroniku. http://Komputronik-SmartHome

Advertisement