Idealne domy nie istnieją! Jak oszukują nas zdjęcia w internecie?

Internet nieustannie zachwyca nas idealnymi zdjęciami: twarzami bez zmarszczek i niedoskonałości oraz sylwetkami bez grama tłuszczu. A mieszkania? Czy potrzebują filtrów? Często to, co widzimy na zdjęciach, jest piękne, ale zupełnie niepraktyczne.


O czym przeczytasz?

Internet zakłamuje rzeczywistość. Dlatego nie powinniśmy porundefinedwnywać swojego mieszkania do zdjęć w portalach społecznościowych. Czy na wnętrza przed obrundefinedbką w Photoshopie nie zwrundefinedcilibyśmy już uwagi?

Zdrowa zielona lodundefinedwka

Niektundefinedrzy układają ubrania kolorami. Inni noszą wyłącznie czarne rzeczy. Jednak czy istnieją osoby, ktundefinedre jedzą tylko produkty w odcieniach czerwieni albo zielonego? Internet prundefinedbuje nas przekonać, że tak właśnie jest.

Czego brakuje w toalecie?

Gdy przeglądamy piękne wnętrza, często zachwycamy się, nie zauważając pewnych brakundefinedw. W naszych łazienkach obok muszli klozetowej znajdziemy zazwyczaj papier toaletowy czy szczotkę do wc. To użyteczne, choć jak się okazuje, niezbyt fotogeniczne elementy wyposażenia.

Czasem też brakuje miejsca na płyn do kąpieli czy szampon. Pozostaje mieć nadzieję, że jednak są gdzieś ukryte.

Idealna spiżarnia

Przechowywanie żywności w plastikowych pojemnikach ma swoich zwolennikundefinedw. Chronimy w ten sposundefinedb nasze zapasy przed molami. Dodatkowo wygląda to bardzo estetycznie. Zwłaszcza na obrazku poniżej, gdzie zawartość odmierzona jest niemal co do ziarenka. Jednak dla kogoś, kto dużo gotuje, nieustanne uzupełnianie takich pojemnikundefinedw może być uciążliwe. Trzeba też pamiętać, by zanotować na nich datę ważności.

Advertisement
Advertisement

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Wyjątkowo o byciu w Domu - Zuzanna Ziomecka i Jacek Santorski

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej rozmowy redaktor naczelnej mieszkanie.pl, Zuzanny Ziomeckiej z Partnerem zarządzającym ds. integralności biznesu HRE Investments, Jackiem Santorskim. Na podstawie modelu Billa George'a, profesora z Harvardu opowiadają o etapach życia i pojawiających się w nim wzlotach i upadkach, a następnie odnoszą to do etapów bycia w Domu. Na pewno każdy z Państwa odnajdzie w tym modelu część siebie i swojego życia.

Advertisement