HOME DECOR - Poznań, 25 - 28 maja 2021, 09:00-20:00

To spotkanie branży wnętrzarskiej i dekoracyjnej. HOME DECOR stanowi również przestrzeń do nawiązywania relacji między producentami i dystrybutorami a blogerami, projektantami i architektami wnętrz.


O czym przeczytasz?

Targi Home & Decor w Poznaniu

Dla wystawców

Targi HOME DECOR są okazją do prezentacji i sprzedaży najnowszych propozycji rynkowych handlowcom z całego świata. Wśród kupców uczestniczących w targach dominują zwiedzający z Polski, Niemiec, Litwy, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Rosji, ale do Poznania przyjeżdżają także handlowcy z bardzo egzotycznych rynków. To targi dla wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się wnętrzami. Edycję 2020 odwiedziło prawie 22.000 osób z 69 krajów. 38 proc. kupców pochodziło z zagranicy.

Dla zwiedzających

Targi HOME DECOR stanowią jedną z najważniejszych w Polsce biznesowych prezentacji najnowszych trendów w dekoracjach i wyposażeniu. Interesującą dla siebie ofertę znajdą tu przedstawiciele sieci handlowych i DYI, sklepów stacjonarnych i online oraz salonów wyposażenia wnętrz. To właśnie tutaj zobaczyć można nowe kolekcje dekoracji stojących i ściennych, oświetlenia, tekstyliów i dywanów,  ceramiki, szkła, akcesoriów kuchennych i łazienkowych oraz innych elementów dekoracyjnych.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować