Raj dla samotników w sprzedaży! Nie uwierzysz, gdzie jest ten dom

Wnętrze zachwyca, ale jest pewien haczyk.


O czym przeczytasz?

bezludna wyspa na sprzedaż

Fot. swanagency.com

Jeśli marzy ci się cisza, spokundefinedj i prywatność, mamy dla ciebie propozycję. Na sprzedaż wystawiono bezludną wyspę z domkiem, w zatoce Wohoa, w amerykańskim stanie Maine. Oferta kusi, ale jest jedno undefinedaleundefined.

Rudera w nowej odsłonie

bezludna wyspa na sprzedaż

Fot. swanagency.com

Wyspa ma około sześć tys. mkw., a drewniana chatka 50 mkw., w ktundefinedrej jest tylko duży salon z kuchnią i sypialnia. Właściciel Billy Milliken w rozmowie z serwisem Daily Mail, zapewnił że domek ma solidną konstrukcję, a woda nigdy nie dostała się do środka.

Budynek otaczają piaszczyste plaże, a z każdego okna widać Ocean Atlantycki. Jeśli się dobrze przyjrzeć, na okalających wyspę skalnych pundefinedłkach można dostrzec wylegujące się w słońcu foki. Jeśli zapragniesz kontaktu z cywilizacją, szybko i sprawnie dotrzesz łundefineddką do publicznej przystani Jonesport.

bezludna wyspa na sprzedaż

Fot. swanagency.com

Millkem kupił nieruchomość w 2007 r. Na wyspie znajdował się wtedy stary, zaniedbany budynek, ktundefinedry poddano modernizacji. Obecnie we wnętrzach dominuje drewno i duże przeszklenia, ktundefinedre wpuszczają do domu mnundefinedstwo światła.

Wątpliwy luksus

Przez kilkanaście lat chata służyła Millikenowi za dom wakacyjny. Gościł tu przyjaciundefinedł, organizował ogniska, grille i spędy rodzinne. Teraz zdecydował się jednak na zakup większej wyspy, a mniejszą postanowił sprzedać. Nieruchomość wyceniono na 340 tys. USD, a więc około 1,4 mln zł. To mniej więcej tyle, ile trzeba zapłacić za stumetrowe mieszkanie w Warszawie.

Choć prywatność, widoki i błoga ciszą kuszą, jest pewien haczyk. W domku nie ma gazu, ogrzewania, łazienki ani toalety.

bezludna wyspa na sprzedaż

Fot. swanagency.com

Na dodanych do ogłoszenia zdjęciach widać natomiast drewniany wychodek, ktundefinedry znajduje się kilka metrundefinedw od domu.

Prywatność za krocie

bezludna wyspa na sprzedaż

Fot. privateislandsonline.com

Bezludna wyspa u wybrzeży Wahoa to niejedyna nieruchomość, ktundefinedra czeka właśnie na kupca. W sprzedaży jest też m.in. Amanda Island, znajdująca się w Georgian Bay, u wybrzeży kanadyjskiego Ontario. Zainteresowani zakupem muszą jednak liczyć się ze znacznie większym wydatkiem.

bezludna wyspa na sprzedaż

Fot. privateislandsonline.com

Wyspę wraz z ekskluzywną willą wyceniono bowiem na 2,2 mln USD, a więc około 9,5 mln zł. W rezydencji są m.in. dwie sypialnie z kamiennymi kominkami, przestronny salon i przeszklony ganek. Wyspa jest mocno zadrzewiona, ma prawie 15 ha i aż dwa kilometry linii brzegowej.

A może bezpieczna przystań dla pań?

bezludna wyspa na sprzedaż

Fot. privateislandsonline.com

Jeszcze więcej niż za Amanda Island trzeba wydać na bałtycką wyspę SuperShe u wybrzeży Finlandii. Nieruchomość o powierzchni 3,4 ha kosztuje aż 2,9 mln USD, czyli około 12,5 mln zł.

Wyspa należy do przedsiębiorczyni Kristiny Roth, ktundefinedra otworzyła tu kompleks domkundefinedw dla kobiet pod nazwą SuperShe. Ośrodek rozpoczął działalność w 2018 r., jako miejsce, w ktundefinedrym panie mogły na nowo odkrywać siebie i swoje pragnienia.

bezludna wyspa na sprzedaż

Fot. privateislandsonline.com

Na wyspie znajdują się cztery wyremontowane domki o łącznej powierzchni 167 mkw. z dziesięcioma łundefinedżkami dla gości i pięcioma dla pracownikundefinedw. Są tu też m.in. sauny fińskie, spa, strefa do jogi i lądowisko dla helikopterundefinedw.

Advertisement
Advertisement

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Wyjątkowo o byciu w Domu - Zuzanna Ziomecka i Jacek Santorski

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej rozmowy redaktor naczelnej mieszkanie.pl, Zuzanny Ziomeckiej z Partnerem zarządzającym ds. integralności biznesu HRE Investments, Jackiem Santorskim. Na podstawie modelu Billa George'a, profesora z Harvardu opowiadają o etapach życia i pojawiających się w nim wzlotach i upadkach, a następnie odnoszą to do etapów bycia w Domu. Na pewno każdy z Państwa odnajdzie w tym modelu część siebie i swojego życia.

Advertisement