TYLKO regały? Polskie meble przyszłości podbijają świat. Stworzysz je w aplikacji

Do ich zaprojektowania wystarczy smartfon i Internet. Sprawdzamy jak to działa


O czym przeczytasz?

Twundefinedrcy marki Tylko.com

Od start-upu do globalnej marki

Tylko.com to polska firma, ktundefinedra postanowiła zrewolucjonizować rynek meblowy na świecie i zmienić myślenie o kupowaniu mebli i meblowaniu przestrzeni. Założyciele Tylko: Hanna Kokczyńska, Mikołaj Molenda, Jacek Majewski i Benjamin Kuna zauważyli, że istniejący od dekad model sprzedaży mebli, z wielkimi magazynami i sieciami dystrybucji zaczyna być archaiczny i przestaje odpowiadać potrzebom wspundefinedłczesnego odbiorcy. W uproszczeniu i spersonalizowaniu całego procesu przy pomocy nowoczesnych technologii dostrzegli niszę i niezwykły potencjał biznesowy. Stworzyli innowacyjną aplikację, ktundefinedra pozwala klientom samodzielnie zaprojektować mebel dopasowany do indywidualnych potrzeb i undefinedprzymierzyćundefined go we własnym wnętrzu. Produkcja mebli jest zlecana i przebiega całkowicie automatycznie. Cała sprzedaż odbywa się przez internet, a każdy mebel wykonywany jest na konkretne zamundefinedwienie i wysyłany z centrum produkcyjnego bezpośrednio do klienta. Taki model biznesowy pozwala zaoszczędzić na magazynach, marżach pośrednikundefinedw czy budowie własnej sieci dystrybucji. Jest to rundefinedwnież proces dużo bardziej zrundefinedwnoważony od tradycyjnego. Metody produkcyjne Tylko, mogą być w łatwy sposundefinedb przenoszone do dowolnej fabryki na świecie, dzięki czemu meble mogą być produkowane w pobliżu lokalizacji, do ktundefinedrej mają trafić. Skraca to zdecydowanie drogę transportu mebli, co jest przyjazne dla środowiska. Produkcja na indywidualne zamundefinedwienia minimalizuje rundefinedwnież ilość odpadundefinedw.

Obecnie Tylko ma na całym świecie dziesiątki tysięcy klientundefinedw, ktundefinedrzy chętnie dzielą się zdjęciami zaprojektowanych przez siebie mebli.

Regał Tylko wysoki czarny

Regał niski Tylko.com szary

TYLKO jak to działa?

Konfigurator online oraz aplikacja Tylko (dostępna w App Store) pozwala w trzech prostych krokach samodzielnie skonfigurować regał czy komodę, tak by dostosować mebel do własnych potrzeb. Samo tworzenie konfiguracji jest niezwykle proste i intuicyjne. Zrobimy to, wybierając poszczegundefinedlne parametry i przesuwając palcem po ekranie.

Wybundefinedr zindywidualizowanych parametrundefinedw - wysokości i szerokości mebla, układu pundefinedłek, drzwiczek itp. możemy dokonywać, undefinedprzymierzającundefined jednocześnie mebel do realnego wnętrza. Tę opcję umożliwia wykorzystanie technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR).

Dzięki zastosowaniu technologii projektowania parametrycznego (część parametrundefinedw jest określonych undefinedna sztywnoundefined - stanową opcje do wyboru), zaprojektowany mebel jest nie tylko dopasowany, ale jest rundefinedwnocześnie najlepszym rozwiązaniem dla wybranych proporcji pod kątem estetyki i funkcjonalności. Parametry takie jak głębokość pundefinedłek są dostosowane do wszelkich typowych przedmiotundefinedw, do ktundefinedrych przechowywania meble są przeznaczone.

Po złożeniu zamundefinedwienia, na regał trzeba poczekać kilka (2-7) tygodni. Po otrzymaniu zamundefinedwienia, regał możemy złożyć samodzielnie bez użycia żadnych narzędzi, w ciągu kilkunastu minut. Oznaczone kolorami łączenia oraz system click-in sprawiają, że montaż jest dziecinnie prosty.

Regał Tylko Type 01 fornir jasny

Regał niski czerwony Tylko.com

Meble Tylko wykonane są z wysokiej jakości materiałundefinedw, a ich przemyślany design powstaje we wspundefinedłpracy z uznanymi projektantami. Są produktem z wyższej pundefinedłki, jednak w założeniu dostępnym dla każdego (choć z pewnością ceny dostosowane są raczej do zarobkundefinedw mieszkańca kraju Europy Zachodniej). Aktualnie w ofercie Tylko znajdziemy rundefinedżne rodzaje mebli do przechowywania (regały na książki, komody, szafki TV, szafki na buty) w trzech kolekcjach (Type 01 Plywood, Type 01 Veneer, Type 02) w wielu kolorach i wykończeniach do wyboru, od sklejki, przez lakier do naturalnych fornirundefinedw. Aż chce się meblować.

Komoda Tylko Terracotta

Zdjęcia: materiały producenta

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!