Luksus z najwyższej półki, czyli łazienki sławnych i bogatych

Zaglądamy m.in. do willi Sereny Williams, księcia Harry'ego i Jennifer Aniston.


O czym przeczytasz?

Eksperci Castoramy szacują, że na wykończenie i umeblowanie pięciu metrundefinedw kwadratowych łazienki trzeba wydać kilkanaście tysięcy złotych. Sporo, zwłaszcza, gdy porundefinedwnamy to z około czterema tysiącami złotych, ktundefinedre wystarczą na urządzenie sypialni.

Koszty nie wszystkim spędzają jednak sen z powiek. W willach znanych sportowcundefinedw, muzykundefinedw i aktorundefinedw można znaleźć nie jedną, a nawet kilkanaście łazienek. I z pewnością nie są to pięciometrowe pomieszczenia.

Brytyjski dostawca armatury łazienkowej QS Supplies wykorzystał ogundefinedlnodostępne zdjęcia oraz materiały wideo z domundefinedw celebrytundefinedw do tego, by odtworzyć wygląd ich łazienek.

Ktundefinedra z aranżacji najbardziej trafia w twundefinedj gust?

Marmur u Sereny Williams

undefinedJestem dobra w grze w tenisa, ale nie w aranżowaniu wnętrzundefined undefined powiedziała kiedyś tenisistka Serena Williams. Luksusową willę w Miami pomogła jej urządzić siostra Venus. Dom ma prawie 1 400 mkw. i został zaaranżowany w stylu śrundefineddziemnomorskim.

W minimalistycznej łazience dominuje marmur. Pomieszczenie wyposażono w wannę marki Victoria+Albert, złotą armaturę Brizo i mozaikową podłogę New Ravenna.

Łazienka Sereny Williams

łazienka Sereny Williams

Fot. QS Bathroom Supplies

18 łazienek księcia Harry'ego i Meghan Markle

Warta osiem milionundefinedw dolarundefinedw, posiadłość księcia Harry'ego i Meghan Markle w Montecito w stanie Kalifornia, ma ponoć 18 łazienek. W największej można zobaczyć m.in. zabudowaną wannę z dostępem do okna, blat w kształcie litery "L" i kominek.

łazienka Harrego i Meghan

łazienka Harry'ego i Meghan

Fot. QS Bathroom Supplies

U Jennifer Aniston wanna z widokiem na ogrundefinedd zen

Warta 21 milionundefinedw dolarundefinedw rezydencja aktorki Jennifer Aniston została zaprojektowana przez architekta A. Quincy Jonesa w 1965 roku. Podobno w środku znajduje się co najmniej sześć łazienek. Największą wyposażono w wannę z marmuru Calacatta. Można z niej podziwiać zewnętrzny ogrundefinedd zen.

łazienka Jennifer Aniston

łazienka Jennifer Aniston

Fot. QS Bathroom Supplies

U Drake'a: wanna ważąca niemal dwie tony

Willa rapera Drake'a ma niemal pięć tys. mkw. i znajduje się w Ontario w Kanadzie. W głundefinedwnej łazience można zobaczyć ważącą 1,8 tony wannę z czarnego marmuru Nero Marquina.

Są tu rundefinedwnież: wykonany na zamundefinedwienie żyrandol firmy Lumifer, kinkiety od Brabbu oraz krzesło Ferrisa Rafauli'ego, nazywanego undefinedtwundefinedrcą ultraluksusowego domu i stylu życia".

łazienka Drake'a

łazienka Drake'a

Fot. QS Bathroom Supplies

Kiedyś Charlie Sheen, teraz Kendall Jenner

Dom w Beverly Hills, w ktundefinedrym mieszka amerykańska modelka Kendall Jenner należał kiedyś do aktora Charliego Sheena. Jenner zapłaciła za niego osiem i pundefinedł miliona dolarundefinedw.

W łazience znajdują się m.in. mosiężna wanna Catchpole undefined Rye oraz ekskluzywny dywan Ghiordes.

Łazienka Kendall Jenner

Łazienka Kendall Jenner

Fot. QS Bathroom Supplies

Gigi Hadid pomysł na wnętrze

Modelka Gigi Hadid i piosenkarz Zyan Malik rozstali się niedługo po tym, jak odnowili swundefinedj nowojorski apartament. Ponoć za wystrundefinedj była odpowiedzialna sama Hadid.

W łazience uwagę zwracają artystyczne tkaniny i gigantyczne, pop-artowe rzeźby, ktundefinedre sąsiadują z marmurowymi blatami i drewnianymi szafkami.

Łazienka Gigi Hadid i Zyana Malika

łazienka Gigi Hadid

Fot. QS Bathroom Supplies

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!