Najpiękniejsze wnętrza w Polsce – Trendbook WNĘTRZA 2021 – Mieszkaj, jak kochasz!

Najnowsze trendy, najlepiej urządzone wnętrza, praktyczne wskazówki, inspirujące wywiady… sprawdź co jeszcze znajdziesz w wydaniu specjalnym MIESZKANIE.PL o wnętrzach - Trendbook 2021 - do pobrania bezpłatnie!

Trendbook WNĘTRZA 2021

Masz ochotę zagłębić się w świat pięknych, doskonale zaprojektowanych wnętrz? Może urządzasz własne mieszkanie i poszukujesz inspiracji, praktycznych wskazundefinedwek lub podpowiedzi zakupowych? Lubisz być na bieżąco z aktualnymi trendami wnętrzarskimi?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy bezpłatny Trendbook WNĘTRZA 2021 i teraz nie bez satysfakcji oddajemy go (wirtualnie) w Twoje ręce. Praca nad pierwszym wydaniem specjalnym serwisu MIESZKANIE.PL sprawiła nam ogromną przyjemność. Włożyliśmy w nią serce i pasję. Mamy nadzieję, że lektura będzie nie tylko pomocna, ale także niezwykle przyjemna undefined treść została pomyślana tak, by była prawdziwą ucztą dla oka.

Wystarczy, że pobierzesz bezpłatny Trendbook WNĘTRZA 2021, usiądziesz wygodnie, z filiżanką ulubionego napoju i możesz oddać się lekturze. Uwaga! czytanie może zająć Ci dłuższą chwilęundefined przed Tobą 150 stron inspiracji!

Trendbook WNĘTRZA 2021

Trendbook WNĘTRZA 2021

Postanowiliśmy, że Trendbook WNĘTRZA 2021 będzie miał tylko wersję elektroniczną. Ze względundefinedw ekologicznych nie drukuj go, jeżeli nie musisz. Format PDF jest wygodny i łatwy w nawigowaniu. Jedno kliknięcie przenosi Cię ze spisu treści bezpośrednio do wybranego artykułu. Plik możesz pobrać na dowolne urządzenie, zyskując nieograniczony dostęp do najwyższej jakości treści, w każdej chwili i każdym miejscu.

Trendbook WNĘTRZA 2021

W trendbooku WNĘTRZA 2021 znajdziesz, przedstawiony w zwięzłej formie, przegląd wszystkich aktualnych trendundefinedw w aranżacji wnętrz. Trendy są fascynujące, ponieważ nie tylko pozwalają zajrzeć w przyszłość, ale także ukazują ludzką naturę i aspiracje undefined pokazują kim jesteśmy oraz kim pragniemy być. Wnętrza są undefinedblisko człowiekaundefined, odzwierciedlają jego fascynacje. To, gdzie i jak mieszkamy wiele mundefinedwi o naszym charakterze, stylu życia i wartościach.

Każdy z nas jest inny a mieszkanie jest miejscem, w ktundefinedrym możemy być sobą. W Trendbooku WNĘTRZA 2021 prezentujemy realizacje projektundefinedw wnętrz w rundefinedżnych, bardzo odmiennych od siebie stylach. Warto podkreślić, że 100% prezentowanych projektundefinedw to wnętrza polskich mieszkań i domundefinedw. Część projektundefinedw polskich architektundefinedw wnętrz, ktundefinedre pokazujemy opublikowały liczące się zagraniczne media.

Trendbook WNĘTRZA 2021

Trendbook WNĘTRZA 2021

W Trendbooku WNĘTRZA 2021 przedstawiamy m.in. nowy minimalizm w dwundefinedch rundefinedżnych odsłonach: loftowej, w ascetycznym stylu zen (minilofty w stylu zen / Thisispaper) oraz w wersji bardziej przytulnej undefined monochromatycznego mieszkania w stylu skandynawskim, utrzymanego w całości w odcieniach undefinedcielistegoundefined beżu (Cały ten beż / Na Antresoli).

Trendbook WNĘTRZA 2021

Wnętrza eklektyczne, łączące odmienne style i okresy historyczne, nie przestają być popularne. W Trendbooku WNĘTRZA 2021 pokazujemy jak rundefinedżne mogą mieć oblicza oraz jak wyważyć wszystkie elementy, pragnąc połączyć nowoczesne wyposażenie ze stylem vintage. Prezentujemy mieszkanie w stylu mid-century modern z nutą stylu japandi (modern vintage / Noreststudio). Apartament w Warszawie, ktundefinedry jest niczym prywatna galeria doskonałego wspundefinedłczesnego designu, z rundefinedżnych dekad (Lekcja designu / Paradowski studio). Zaglądamy rundefinedwnież do wnętrz urządzonych w duchu maksymalizmu, np. do pełnego mocnych kolorundefinedw i zaskakujących połączeń mieszkania w Gdańsku, ktundefinedrego wystrundefinedj nawiązuje do estetyki lat 80 (Wielki błękit / IMA Interiors).

Trendbook WNĘTRZA 2021

Trendbook WNĘTRZA 2021

Chcesz obejrzeć te wnętrza w całości? Pobierz bezpłatny Trendbook WNĘTRZA 2021

Trendbook WNĘTRZA 2021

Wnętrza to przede wszystkim ludzie, ktundefinedrzy w nich mieszkają i je tworzą. Dlatego piszemy także o niezwykłych osobach i ich pasjach. W Trendbooku WNĘTRZA 2021 znalazły się wywiady z niezwykłymi osobami i prezentacje inspirujących wnętrz z popularnych profili na Instagramie. Z Aleksandrą Nadolny (@ms_baika) rozmawiamy o remontowaniu stuletniego domu, aranżacji pokoi dla dzieci oraz o pasji do kolekcjonowana i samodzielnego tworzenia ceramiki.

Trendbook WNĘTRZA 2021

Trendbook WNĘTRZA 2021

Trendbook WNĘTRZA 2021

Monika Sierko ze @stacjaplantacja zaraża nas miłością do rzadkich roślin doniczkowych i zdradza tajniki ich pielęgnacji.

Trendbook WNĘTRZA 2021

Trendbook WNĘTRZA 2021

Zaglądamy też do mieszkania Agnieszki Sieroń z @na_czwartym, ktundefinedrej twundefinedrcze działania inspirują do kreatywnego udoskonalania nawet najmniejszej przestrzeni. Każda z tych osundefinedb własnym przykładem zachęca do życia pięknie i po swojemu. W myśl hasła undefinedmieszkaj, jak kochaszundefined.

Trendbook WNĘTRZA 2021

Trendbook WNĘTRZA 2021

Prezentacjom wybranych wnętrz w Trendbooku WNĘTRZA 2021 towarzyszą stworzone specjalnie tablice inspiracji - zestawy przedmiotundefinedw inspirowanych danym wnętrzem, ktundefinedre wybraliśmy dla Ciebie z polskich sklepundefinedw. Jeżeli zapragniesz zainspirować się swoim ulubionym projektem i wyprundefinedbować podpatrzone aranżacje we własnym mieszkaniu, nic prostszego, skorzystaj z kolaży i naszych gotowych list zakupundefinedw.

Trendbook WNĘTRZA 2021

Trendbook WNĘTRZA 2021

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!