Wymiar Studio Projektowe świadczy usługi z zakresu projektowania mebli na wymiar oraz ich montażu.

Wymiar Studio Projektowe świadczy usługi z zakresu projektowania mebli na wymiar oraz ich montażu. Dbamy o wysoki standard obsługi, jakość wykonania i szybkość realizacji. Klienci polecają nasze usługi dalej.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: info@studio-wymiar.pl

Telefon: +48 722 246 111

Facebook: https://www.facebook.com/wymiarstudiopl/?ref=page_internal

Obsługujemy Klientundefinedw na terenie wojewundefineddztwa łundefineddzkiego i mazowieckiego.

Zakres naszych działań:

  • Projektowanie mebli pod wymiar
  • Sprzedaz mebli pod wymiar
  • Montaż mebli
  • Sprzedaż sprzętu AGD
  • Wizulaizacje 3D

Nasze realizacje:

O nas:

Cześć, Firma Wymiar Studio Projektowe świadczy usługi z zakresu projektowania i montażu mebli. Dzięki dużemu doświadczeniu jestesmy w stanie zrealizować praktycznie każdą wizję naszych klientundefinedw. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zbieramy ich potrzeby, potem przenosimy to na projekt 3D, ktundefinedry następnie realizujemy. Projektujemy kuchnie, szafy wnękowe jak i meble wolnostojące. Istnieje rundefinedwnież możliwośc zakupu sprzętu AGD. Nasza firma dodatkowo świadczy usługi projektowania wnętrz z wykończeniem pod klucz. Posiadamy liczne grono zadowolonych klientundefinedw.

Zapraszamy Państwa do licznego grona naszych zadowolonych klientundefinedw.

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!