Więcej Miejsca - przeprowadzki na terenie Warszawy i okolic

Więcej Miejsca specjalizuje się w organizowaniu przeprowadzek oraz przechowywaniu rzeczy. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów. Usługi wykonujemy z najwyższą starannością w trosce o Twoje rzeczy.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: mieszkanie@wiecejmiejsca.pl

Telefon: +48 22 122 02 34

Obsługa klienta: +48 733 127 350

Strona WWW: https://www.wiecejmiejsca.pl

Warszawa i okolice. Jeśli wyprowadzasz się z Warszawy, albo przeprowadzasz do Warszawy, służymy pomocą.

Więcej Miejsca oferuje kompleksowe i nowoczesne podejście do przeprowadzki. Wszystko, co robimy, wykonujemy z najwyższą starannością w trosce o rzeczy i meble klienta ale także jego samopoczucie i komfort.

Przeprowadzka w nowoczesnym wydaniu

Zaplanowanie przeprowadzki nie musi być kłopotliwe. Pod warunkiem, że masz po stronie profesjonalną firmę, ktundefinedra Ci w tym pomoże. Decydując się na Więcej Miejsca, masz gwarancję, że przeprowadzka będzie dla Ciebie przyjemnym przeżyciem (tak, jest to możliwe).

Naszym klientom oferujemy:

  • Utwardzone pojemniki zamiast tradycyjnych kartonundefinedw do spakowania książek, ubrań, rzeczy kuchennych, zabawek, elektroniki. Dzięki temu zrobisz to szybciej i wygodniej a Twoje rzeczy będą bezpieczniejsze
  • Szafy kartonowe na ubrania wiszące. Dzięki nim Twoje ubrania wierzchnie, koszule, sukienki nie będą pogniecione po przeprowadzce
  • Przejrzyste ceny dopasowane do Twojego budżetu
  • Sprawdzoną, doświadczoną i uśmiechniętą ekipę od przeprowadzek
  • Doskonałą obsługę klienta, ktundefinedra dopasuje rozwiązania do Twoich potrzeb i będzie Twoim wsparciem na każdym kroku Twojej przeprowadzki
  • 5-gwiazdkową opinię na wizytundefinedwce w Google undefined dla nas postawa liczy się tak samo jak mięśnie
  • Kompleksową usługę magazynowania rzeczy i mebli z bezpośrednim odbiorem z mieszkania

Nasze realizacje:

.

O Nas

Więcej Miejsca to coś więcej niż tradycyjne przeprowadzki i magazynowanie rzeczy i mebli. Nasi klienci przekonują się, że wystarczająca przestrzeń do życia czy pracy w Warszawie nie musi być tylko dla wybranych, ale jest na wyciągnięcie ręki. Od samego początku zależało nam, aby nasza usługa przechowywania i przeprowadzki była łatwa, dostępna cenowo, bezpieczna i wygodna. Dlatego ciężka praca jest po naszej stronie. Katalog online, ktundefinedry tworzymy po odbiorze Twoich rzeczy, gdy oddajesz je nam na przechowanie, pozwala zarządzać magazynowanym u nas mieniem za pomocą komputera czy telefonu. Nieważne, czy planujesz remont mieszkania, powiększa Ci się rodzina, przeprowadzasz się czy brakuje ci miejsca na rzeczy sezonowe albo biurowe. Więcej Miejsca jest po to, aby Ci ułatwić życie.

Certyfikacja mieszkanie.pl:

Usługodawca został zweryfikowany pod kątem ocen i opinii Klientundefinedw, w wywiadzie telefonicznym i bezpośrednio w miejscu pracy. Polecamy tego Partnera dla naszych Czytelnikundefinedw.

Zapraszamy Państwa do licznego grona naszych zadowolonych klientundefinedw.

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!