Puc Majster - usługi sprzątające na terenie Katowic i okolic

Puc Majster specjalizuje się w usługach sprzątających na terenie Katowic i okolic. Posiada ponad 7 letnie doświadczenie w branży. Wykonuje Swoje usługi z najwyższą starannością dzięki czemu posiada wielu zadowolonych klientów.

Zadzwoń lub napisz do mnie:

E-mail: pucmajster.ktw@gmail.com

Telefon: +48 502 201 953

Obsługujemy Klientundefinedw na terenie Kataowic i aglomeracji śląskiej.

Zakres moich działań:

  • Sprzątanie mieszkań i domundefinedw
  • Sprzątanie biur
  • Sprzątanie po remoncie
  • Mycie okien
  • Mycie posadzki
  • Pranie dywanundefinedw i tapicerki
  • Mycie elewacji
  • Mycie kostki brukowej

Moje realizacje:

O mnie:

Cześć! Firma Puc Majster specjalizuje się w usługach sprzątajacych. Posiadamy ponad 7 letnie doświadczenie w branży. Zajmuje się profesjonalnym usuwaniem wszelakich zabrudzeń. Pierzemy dywany, wykładziny, meble, tapicerki. Sprzątamy mieszkania, biura, domy, hale i magazyny. Myjemy Parowo okna, elementy szklane. Czyścimy myjkami ciśnieniowymi elewację, kostkę brukową, duże powierzchnie halowe. Mamy najnowocześniejszy sprzęt i najlepszą chemię. Każde zlecenie wyceniamy bezpłatnie a także podchodzimy do niego z najwyższym zaangażowaniem. Dzięki temu posiadamy wielu zadowolonych klientundefinedw.

Certyfikacja mieszkanie.pl:

Usługodawca został zweryfikowany pod kątem ocen i opinii Klientundefinedw, w wywiadzie telefonicznym i bezpośrednio w miejscu pracy. Polecamy tego Partnera dla naszych Czytelnikundefinedw.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!