JENO projektowanie i aranżacja wnętrz na terenie Białegostoku

JENO specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz. Ponad to zajmujemy się Home Staging-iem czyli przygotowaniem nieruchomości pod sprzedaż lub wynajem. Z Naszych skorzystało już wielu zadowolonych klientów, którzy polecają nas dalej.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: pracownia@jeno.pl

Telefon: +48 507 643 256

Strona WWW: http://jeno.pl/

Obsługujemy Klientundefinedw na terenie Białegostoku i okolic.

Zakres moich działań:

  • Projektowanie i aranżacja wnętrz
  • Metamorfozy wnętrz
  • Wizualizacje 3D
  • Projekty on-line
  • Projekty kolorystyczne
  • Home staging - profesjonalne przygotowanie nieruchomości pod sprzedaż lub wynajem

Nasze realizacje:

O Nas:

Cześć! Firma Jeno specjalizuje się w suługach projektowania i aranżacji wnętrz. Naszym celem jest zapewnianie naszym Klientom wnętrz, ktundefinedre pozwolą im poczuć się tak komfortowo i wyjątkowo, jak sobie tego życzą. Do każdego klienta i projektu podchodzimy indywidualnie, słuchamy ich potrzeb i preferencji, ktundefinedre zamieniamy w projekty. Staramy się zadbać o każdy szczegundefinedł, aby każde wnętrze było takie jakie wymarzył Sobie nasz klient. Natomiast jeżeli nie masz koncepcji to z pewnością uda się nam coś dopasować :) Dołącz i Ty do szerokiego grona zadowolonych klientundefinedw.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!