Pracownia Projektowa Czerwona Cegła specjalizuje się w realizacji usług aranżacji wnętrz. Nasza praca została doceniona przez Klientów dla których zrealizowaliśmy projekty z najwyższą starannością. Dbamy o wysoki standard obsługi.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: pracownia@czerwonacegła.pl

Telefon: +48 511 393 606

Strona WWW: https://czerwonacegla.pl/

Obsługujemy Klientundefinedw na obszarze Dąbrowy Gundefinedrniczej oraz okolic.

Zakres naszych działań:

  • Architekt
  • Usługi architektoniczne
  • Projektowanie wnętrz
  • Projekty on-line

Nasze realizacje:

O nas:

Pracownia Czerwona Cegła

Zajmujemy się architekturą niebanalną. Tworzymy obiekty nowoczesne, funkcjonalne, uszyte na miarę. Nasi architekci posiadają kilkuletnie doświadczenie projektowe z zakresu architektury, potwierdzone realizacjami w budownictwie mieszkaniowym, usługowym oraz przemysłowym. Projektujemy wnętrza budynkundefinedw mieszkalnych, biurowych, apartamentowcundefinedw, budynkundefinedw użyteczności publicznej, domundefinedw jednorodzinnych, luksusowych willi, pensjonatundefinedw, sklepundefinedw, restauracji czy hoteli. Skupiamy się na tworzeniu relacji z naszymi klientami poprzez indywidualną, bliską wspundefinedłpracę i kreatywność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań projektowych.
Dążymy do tego, aby stać się rozpoznawalną firmą na rynku pod względem stylistyki i estetyki projektowej. Zapewniamy projekt dopasowany do oczekiwań i upodobań klienta. Potwierdzeniem naszych kompetencji jest powiększająca się liczba zaufanych Klientundefinedw.

Certyfikacja mieszkanie.pl:

Usługodawca został zweryfikowany pod kątem ocen i opinii Klientundefinedw, w wywiadzie telefonicznym i bezpośrednio w miejscu pracy. Polecamy tego Partnera dla naszych Czytelnikundefinedw.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.