SpikArt - renowacja schodów, podłóg, drzwi, okien

SpikArt - zajmuje się renowacją schodów, drzwi, okien oraz cyklinowaniem podłóg. Nasza praca została doceniona przez Klientów dla których zrealizowaliśmy projekty z najwyższą starannością.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: spikart3@gmail.com

Telefon: +48 512 049 949

Facebook: https://www.facebook.com/SpikArtrenowacja-109780144104909

Obsługujemy Klientundefinedw na terenie wojewundefineddztwa Pomorskiego jak i całej Polski

Zakres naszych działań:

  • Renowacja schodundefinedw
  • Cyklinowanie podłundefinedg
  • Renowacja drzwi
  • Renowacja okien
  • Renowacja mebli

Nasze realizacje:

O Nas:

Cześć, firma SpikArt specjalizuje się w renowacji podłundefinedg, schodundefinedw, drzwi, stolarki okiennej oraz innych drewnianych przedmiotundefinedw. Jesteśmy kontynuacją rodzinnej firmy z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, dzięki czemu o drewnie wiemy praktycznie wszysko. Jesteśmy bardzo skrupulatni w Swojej pracy dzięki czemu usługi wykonujemy z najwyższą starannością. Działamy na terenie całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!