Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 99 dni Wrocław, Krzyki 510 099,00 zł 9 650,00 zł/m2

  • 52,86 m2
  • 3 pokoje
  • 1 piętro
+48

Atuty nieruchomości

  • Garaż
  • Winda

Atuty lokalizacji

  • Autobus
  • Plac zabaw
Numer oferty
cquoorhjfv
Numer zewnętrzny
apr-171638
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
52.86 m2
Dostępne od
3/31/2024
Piętro
1
Liczba pięter
0
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2024
Materiał wykonania
Inny
Lokalizacja
Wrocław, Krzyki

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

szeroka oferta układów i metraży mieszkań, od lokali 2- po 4-pokojowe. Do każdego przynależy powierzchnia dodatkowa, tj. taras z ogródkiem na parterze lub balkon na wyższych kondygnacjach.

Oferta inwestycji obejmuje nowoczesne mieszkania. W standardzie każdego lokalu znajduje się pakiet antysmogowy, chroniący powietrze wewnątrz przed zanieczyszczeniami z zewnątrz. Zamontowany w budynkach Home Management System daje mieszkańcom możliwość instalacji rozwiązań smart home. Murapol Appartme umożliwia zdalne - za pomocą aplikacji, jak i manualne - przy wykorzystaniu tzw. funkcji hotelowej, sterowanie mediami. To nie tylko wygodna, ale również oszczędności w ich zużyciu.
W częściach wspólnych budynków zamontowane zostanie energooszczędne oświetlenie led.

W inwestycji zostały przewidziane również miejsca postojowe, zarówno wewnętrzne w hali garażowej, jak również na wokół budynków.

Na terenie osiedla powstanie także stacja ładowania samochodów elektrycznych. Z kolei fani jednośladów docenią pakiet stojaków rowerowych.

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Łukasz Skierkowski
tel. 732 05...
Deweloper
Łukasz Skierkowski
tel. 732 05...