Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 135 dni Wieliszew, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 551 369,00 zł 8 300,00 zł/m2

  • 66,43 m2
  • 4 pokoje
  • 1 piętro
+48
Numer oferty
ea0onlvksr
Numer zewnętrzny
111686/78/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
66.43 m2
Piętro
1
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
4
Rok budowy
2024
Lokalizacja
Wieliszew, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, termin realizacji: IV kwartał 2024

LOKAL nr 1WA/1/6, 2 balkony

[ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1528/78/OI ]

Komórki lokatorskie: 4500zł/m2
Miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 32 000zł (z 8%VAT)
Miejsce parkingowe naziemne: 25 000zł (z 23%VAT)
wys. lokali: 255cm parter, 260cm piętra

Pierwszy budynek z planowanego kompleksu mieszkaniowego: 44- mieszkania, 29-68 m2 - metraże, 88 - miejsc postojowych

Mieszkania posiadać będą przeszklone balkony z pięknym widokiem na tereny zielone. Część wspólna zostanie starannie zaprojektowana i udekorowana zielenią i małą architekturą, a w drugim etapie inwestycji zaplanowano realizację placu zabaw dla najmłodszych.

Apartamenty mogą stanowić miejsce do życia, przestrzeń na weekendowe wypady czy też inwestycję pod wynajem.

Wieliszew - malownicza gmina położona w pobliżu Warszawy. Na rozległej działce, nieopodal cudownie zielonych lasów powstanie kompleksowe osiedle, gdzie będzie można odpocząć od pośpiechu i miejskiego zgiełku.

Tutaj natura jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Rzeka Narew wpadająca do Jeziora Zegrzyńskiego zachwyca o każdej porze roku. To idealne miejsce, w którym można realizować swoje pasje, uprawiać sporty wodne oraz aktywnie spędzać czas.

Jezioro Zegrzyńskie - 3,5 km
Plaża w Wieliszewie - 6 km
Las Łajski-Wieliszew - 500 metrów
Hala sportowa - 1 km
Sklep, szkoła, stacja paliw, urząd gminy są w zasięgu zaledwie 500 metrów. Kolejne atuty, które warto podkreślić to bardzo dobre skomunikowanie z centrum Warszawy i trasą DK 61.
Stacja paliw - 350 metrów
Przystanek autobusowy - 300 metrów
Urząd - 230 metrów
Szkoła - 200 metrów
Sklep - 400 metrów
Szpital - 1,8 km
DK 61 - 2 km
Warszawa - 20 km___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Ireneusz Kurzyński
tel. 608 06...
Agencja nieruchomości
HOMEPLUS Nieruchomości
tel. 608 06...