Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 263 dni Poznań, Malta, ul. Katowicka 721 971,00 zł 9 700,00 zł/m2

  • 74,43 m2
  • 3 pokoje
  • 6 piętro
+48
Numer oferty
cionau3k11
Numer zewnętrzny
107797/78/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
74.43 m2
Piętro
6
Liczba pięter
6
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2022
Lokalizacja
Poznań, Malta, ul. Katowicka

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, PLANOWANY TERMIN REALIZACJI INWESTYCJI : IV kwartał 2022 r.

LOKAL NR 6_14, taras: 16,69 m

[ pełne zestawienie oferowanych lokali na stronie brokera: homeplus.pl/,1173/78/OI ]

Cena brutto m. p. w garażu podziemnym - 25 000 - 45 000 ( zakup obowiązkowy )
Cena brutto m2 komórki lokatorskiej 4 500

W szerokiej ofercie sprzedaży znaleźć można funkcjonalne lokale o zróżnicowanych powierzchniach – od 32,50 m2 do 130 m2. Dzięki temu swoje miejsce na Nowym Mieście znajdzie zarówno singiel, para, jak i rodzina z dziećmi.
Zakup nieruchomości na Łacinie sprawdzi się także w przypadku osób, które chcą zarobić na wynajmie.
W inwestycji nad pierwszym miejscu stawia jakość i komfort klientów, dlatego w każdym mieszkaniu zamontowane zostaną: ogrzewanie podłogowe w łazienkach, elektryczne rolety zewnętrzne oraz wideodomofony.

Projekt osiedla przewiduje także podziemną halę garażową, w której znajdą się miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Ponadto zaplanowano nowoczesne rozwiązania teletechniczne oraz stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych.

Budowa inwestycji mieszkaniowej na Łacinie zostanie zakończona w IV kwartale 2022 roku.

Cały projekt składa się z 377 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości.___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Ireneusz Kurzyński
tel. 608 06...
Agencja nieruchomości
HOMEPLUS Nieruchomości
tel. 608 06...