Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 78 dni Hel, ul. Stefana Żeromskiego 613 880,00 zł 17 834,98 zł/m2

  • 34,42 m2
  • 2 pokoje
  • 0 piętro
+48
Numer oferty
befftyvht0
Numer zewnętrzny
112938/78/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
34.42 m2
Piętro
0
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Rok budowy
2023
Lokalizacja
Hel, ul. Stefana Żeromskiego

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Odbiory lokali przewidziane są w drugim kwartale 2023 r.

LOKAL "INWESTYCYJNY" ( 23% VAT w cenie ) nr 30 ( H1 ), ogródek: 13,82 m - CENA LOKALU W STANIE DEWELOPERSKIM !!

[ Pełne zestawienie oferowanych lokali, standard wykończenia budynku i informacja o pakietach wykończeniowych na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1540/78/OI ]
Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: od 50 000 zł do 65 000 zł ( brak możliwości zakup miejsca postojowego w hali garażowej do tego lokalu )
Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 5 000 zł ( od 10 800 zł do 18 750 zł )

W centrum Helu. W obiekcie znajdzie się 69 lokali o metrażu od 25 mkw. do 90 mkw.
Apartamenty wykończone pod klucz ( możliwość wyboru aranżacji w jednym z trzech dostępnych stylów )

Lokale posiadają balkony, prywatne ogródki na parterze, a niektóre - antresole i prywatne patio na dachu.
Sąsiedztwo kortów tenisowych, a w promieniu maksymalnie 700 metrów znajdują się wszystkie atrakcje Helu, niezbędne do komfortowego wypoczynku. Do głównego deptaku jest ok. 100 m., a do najbliższej plaży jedynie 200 metrów.

Wewnątrz budynku znajdzie się m.in. chillout room, czyli strefa wypoczynku dla wszystkich mieszkańców, wyposażona m.in. w: wygodne sofy, stół do bilarda czy barek, a na zewnątrz - teren rekreacyjny z ławkami, miejscem na leżaki oraz kącikiem dla najmłodszych.
Deweloper zagospodaruje także przyległe tereny gminne - stworzony zostanie miejski park kieszonkowy.

Budynki w technologii modułowej mają wiele zalet ekologicznych - przede wszystkim, wpasowują się idealnie w system gospodarki obiegu zamkniętego, co w dobie konieczności recyklingu ma niebagatelne znaczenie. Ponadto, powstają w ściśle kontrolowanych warunkach, nie generują odpadów na budowie, a każdy element można w przyszłości przetworzyć, a nawet użyć ponownie. Dzięki zastosowaniu recyklingu wody czy zamontowaniu filtrów, redukowane jest znacząco zanieczyszczenie wody i powietrza. Dodatkowo, dzięki sprawnemu systemowi zarządzania udało nam się obniżyć straty materiałowe do absolutnego minimum.

Zalety inwestycji:

✓ metraż: od 60 do 96 m2,
✓ w inwestycji są dwa rodzaje apartamentów ( klasyczne - mieszkalne oraz inwestycyjne ),
✓ każdy apartament posiada własny ogród,
✓ na osiedlu znajdują się strefa zabaw, strefa kreatywna dla dzieci oraz strefa sportowa,
✓ budynki w technologii modułowej to świetna izolacja termiczna i akustyczna, doskonała ochrona przed wilgocią, krótki czas budowy oraz ekologiczny proces produkcji.

APARTAMENTY WYKOŃCZONE POD KLUCZ - możliwość wyboru aranżacji i najwyższej jakości wykończenia
PROFESJONALNY OPIEKUN NAJMU - doświadczona firma zajmie się wszystkimi sprawami związanymi z wynajmem apartamentu
HARMONOGRAM SPŁAT 20/80 - 20% ceny przy podpisaniu umowy notarialnej. A 80% kosztów przed odbiorem apartamentu
ZACHWYCAJĄCE WIDOKI - każdy z apartamentów ma dostęp do ogrodu, balkonu lub tarasu, z których można podziwiać piękną helską naturę

HARMONOGRAM PŁATNOŚCI

1. 15 000 PLN – opłata rezerwacyjna w terminie 3 dni od zawarcia umowy rezerwacyjnej
2. 70% – w terminie 3 dni od dnia zawarcia umowy deweloperskiej/przedwstępnej (pomniejszone o uiszczoną opłatę rezerwacyjną)
3. 20% –nie później niż do dnia 31.01.2023 roku
4. 10% –nie później niż do dnia 31.03.2023 roku___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Ireneusz Kurzyński
tel. 608 06...
Agencja nieruchomości
HOMEPLUS Nieruchomości
tel. 608 06...