Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 51 dni Gdynia, Chwarzno, Władysława Wagnera 599 000,00 zł 10 719,40 zł/m2

  • 55,88 m2
  • 3 pokoje
  • 0 piętro
+48
Numer oferty
aducompkmg
Numer zewnętrzny
24561/3685/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
55.88 m2
Piętro
0
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2022
Lokalizacja
Gdynia, Chwarzno, Władysława Wagnera

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie z 2022 roku, z ogrodem 36 m2 i tarasem, z szerokim wygodnym miejscem postojowym na samochód, dodatkowym miejscem na jednoślad i przyległą komórką lokatorską.
Ogród został ogrodzony, więc mieszkanie ciekawe dla osób np. posiadających zwierzęta.

Mieszkanie i ogród znajdują się od zachodu budynku na nowym osiedlu Chwarzno-Polanki, położonym tuż przy lesie, przy ul. Władysława Wagnera 14.
Na wprost okien i ogrodu będą znajdować się również ogrody powstającego budynku, nie będzie tam wejścia do budynku ani ruchu samochodowego.
W hali garażowej wygodne miejsce postojowe i przyległy box, za które do podanej ceny należy doliczyć kwotę 40tys. zł.
Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, istnieje możliwość uzyskania konsultacji, projektu lub całościowego wykończenia pod klucz.

Atutem tej nieruchomości jest położenie na nowym niedużym zielonym osiedlu o niskiej zabudowie, położonym obok lasu. Dodatkowo deweloper zadbał o ładną zieloną architekturę trawników, ścieżek, miejsc na rekreację i wypoczynek. Niemałym atutem jest ogród, szerokie miejsce na samochód i motor, box.

Zachęcamy do kontaktu celem uzyskania dodatkowych informacji u osoby prowadzącej sprzedaż:

Joanna
tel. 792 750 821
gdynia@freedom-nieruchomosci.pl

Zapraszamy do naszego oddziału w Gdyni przy ul. Władysława IV 38/1 (tuż obok C.H. Batory).


• Zapewniamy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z transakcją.

• W przypadku zakupu ze środków pochodzących ze sprzedaży innej nieruchomości, pomagam w zorganizowaniu całego procesu powiazania transakcji.

• Istnieje możliwość pomocy w pozyskaniu kredytowania na zakup nieruchomości.

• Ze względów bezpieczeństwa prezentacja wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych i podpisu na karcie prezentacji."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Joanna Jażdżewska
tel. 792 75...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...