Komercyjne na wynajem dostępne od 417 dni Warszawa, CENTRUM 2 940,00 zł

  • 42 m2
+48
Numer oferty
pajaznybf4
Numer zewnętrzny
18373/3376/OLW
Kategoria
Komercyjne na wynajem
Powierzchnia
42 m2
Rok budowy
1950
Lokalizacja
Warszawa, CENTRUM

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Pomieszczenia w sercu Warszawy przy ul. Świętokrzyskiej idealne na gabinety lekarskie/kosmetyczne
Doskonała lokalizacja i komunikacja: metro, autobusy, tramwaje.

2 pomieszczenia połączone wspólnym pomieszczeniem biurowo-recepcyjnym, wyposażone w umywalki z bieżącą wodą, klimatyzację, przystosowane do wymogów sanepidu, idealne na gabinety lekarskie/kosmetyczne.
W korytarzu przestrzeń z sofami idealna na poczekalnię.

Czynsz najmu 78 PLN/m2 netto plus 12 PLN/m2 netto koszty administracyjne. Koszt miejsca parkingowego 540 PLN brutto

W budynku liczne pokoje biurowe pojedyncze i łączone do wynajęcia w cenie j.w. za m2

--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Barbara Bednarczuk
tel. 733 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...