Komercyjne na wynajem dostępne od 54 dni Łódź, Łódź-Śródmieście, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 7 000,00 zł

  • 188 m2
+48
Numer oferty
nq12pti25l
Numer zewnętrzny
1154/3685/OLW
Kategoria
Komercyjne na wynajem
Powierzchnia
188 m2
Lokalizacja
Łódź, Łódź-Śródmieście, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Wyjątkowy lokal zarówno pod względem lokalizacji, jak i rozkładu pomieszczeń, idealny na dużą kancelarię lub biuro.
Nieruchomość dla osób, ceniących sobie ponadczasową wartość historycznej kamienicy, a zarazem bliskość miasta. Czytelny i rozpoznawalny adres przekłada się na łatwą dostępność dla klientów. W odległości 500 m znajduje się dworzec Łódź Fabryczna oraz kompleks Nowego Centrum Łodzi. W pobliżu również Urząd Miasta, Poczta Główna, Sąd Okręgowy, Uniwersytet, Telewizja Łódzka, Filharmonia Łódzka, Teatr Wielki oraz ulica Piotrkowska.

W stylowej kamienicy przy ul. Narutowicza 18 w Łodzi, na pierwszym piętrze znajduje się 188 metrowy lokal na wynajem. Znajdują się tu dwie duże sale konferencyjne 44 m2 i 38 m2, dwa gabinety – 15 m2 i 32 m2, przy wejściu znajduje się hall i pokój, który świetnie spełni rolę recepcji lub sekretariatu oraz toaleta. Do dyspozycji pozostaje jeszcze pełne zaplecze socjalne z dużą łazienką i kuchnią. Dodatkowo lokal posiada drugie wejście. Z klatki schodowej, stanowiącej główne wejście do lokalu, korzysta jedynie dwóch lokatorów. W lokalu zainstalowany jest system alarmowy. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z piwnicy o powierzchni 26 m2 oraz miejsca parkingowego (w cenie najmu).
Niepowtarzalnego charakteru nadają wnętrzom elementy wystroju – oryginalna stolarka drzwiowa, piece kaflowe, zadbane parkiety i stylowe meble. Kamienica jest odnowiona, podwórko z miejscami parkingowymi wyłożone jest kostką, wjazd przez zamykaną elektrycznie bramę.

Miesięczna stawka najmu wynosi 7 000 zł netto. Dodatkowe koszty: czynsz ok. 1024 zł + media. Ogrzewanie i podgrzanie wody za pomocą dwufunkcyjnego pieca gazowego.
Najem długoterminowy, minimalny okres 2 lata. Lokal dostępny od 22.08.2022r.

Jeśli szukasz nieruchomości wyjątkowej, w świetnej lokalizacji z dużym potencjałem do wykorzystania to koniecznie zadzwoń i umów się na prezentację.

Anna Pawlicka
795 606 122
e-mail: a.pawlicka@freedom-nieruchomosci.pl

Zapraszam również do naszego łódzkiego oddziału, który mieści się przy ulicy Wierzbowej 21 (pomiędzy ul. Pomorską a ul. Uniwersytecką)
tel. 42 307 42 42; mail: lodzwierzbowa@freedom-nieruchomosci."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Anna Pawlicka
tel. 795 60...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...