Komercyjne na sprzedaż dostępne od 75 dni Władysławowo 3 700 000,00 zł 1 480,00 zł/m2

  • 2500 m2
+48
Numer oferty
pstyltdlsh
Numer zewnętrzny
566/3685/OOS
Kategoria
Komercyjne na sprzedaż
Powierzchnia
2500 m2
Rok budowy
1986
Powierzchnia działki
2960 m2
Lokalizacja
Władysławowo

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Mamy do zaoferowania atrakcyjnie położoną nieruchomość zlokalizowaną we Władysławowie 40, około 2 km od centrum Elbląga. Na zabudowanej działce znajduje się kompleks obiektów o szerokim zastosowaniu m.in. w biznesie, produkcji, usługach, handlu czy spedycji. Nieruchomość jest doskonale skomunikowana z miastem Elbląg oraz trasą S7.

Obiekt sąsiaduje z wieloma firmami m.in. Castorama, DPD, Panattoni, salonem samochodowym Ford i Suzuki, stacje paliw, zakład utylizacji pojazdów oraz jednego z największych producentów mebli Meble Wójcik.

W chwili obecnej układ funkcjonalny obejmuje :
- salon samochodowy
- cztery hale w układzie połączonym
- lakiernię
- część administracyjno-biurową
- kotłownię
- część mieszkalną o powierzchni 300 m kwadratowych

Powierzchnia działki jest utwardzona polbrukiem, do obiektu prowadzi dedykowany dojazd o małym natężeniu ruchu. Głównym atutem części usługowo-warsztatowej jest pełne wyposażenie umożliwiające kontynuację dotychczasowego profilu działalności. Atutem nieruchomości jest również część mieszkalna obejmująca drugą kondygnację o powierzchni 300 m kwadratowych mogąca służyć
zarówno jako miejsce wypoczynku przyszłego właściciela i jego rodziny jak również miejsce lokacji pracowników zatrudnionych w obiekcie.

Szacunkowa wartość całej nieruchomości 7,1 mln złotych, cena ofertowa 3,7 mln.

Obiekt jest doskonale skomunikowany zarówno z miastem Elbląg jak również z węzłem komunikacyjnym Zachód.

Inwestor chcący prowadzić jakakolwiek działalność w oferowanym miejscu znajdzie również spokojną enklawę mieszkalną o dużym potencjale aranżacyjnym i niezależnym dostępem z zewnątrz. Ta część obiektu posiada również obszerny taras. Rozszerzenie powyższych informacji dostępne jest również pod adresem www.wladyslawowo40.pl

Zapraszam do obejrzenia oraz zakupu.
Krzysztof Bogusławski"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Krzysztof Bogusławski
tel. 533 33...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...