Działka na sprzedaż dostępne od 239 dni WOLA BŁĘDOWSKA 178 000,00 zł 83,57 zł/m2

  • 2130 m2
+48
Numer oferty
lg1pejjiio
Numer zewnętrzny
159/4864/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
PROSTOKĄT
Droga dojazdowa
Utwardzona
Powierzchnia działki
2130 m2
Lokalizacja
WOLA BŁĘDOWSKA

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Dzialka budowlana usytuowana w dobrej lokalizacji w jednej z malowniczych miejscowosci nad Wkra. Dzialka o pow. 2130m, plaska. Na dzialce woda i prad. W okolicy plaze, wypoyczalnia kajakow , pole golfowe, stadnina koni. Sklep spozywczy 100m. Bardzo dobry dojzad do Warszawy, szybki wjazd na trase. Odleglosc ok.niecale 40km.
*****************************************************************************************************************************************************************

Z Home Prestige szybko sprzedasz swoją nieruchomość po korzystnej cenie .
Dołącz do grona Naszych klientów i poznaj skuteczność działania
Sprawnie i bezpiecznie zaopiekujemy się sprzedażą Twojej Nieruchomości i postaramy się uzyskać dla Ciebie możliwie najwyższą cenę transakcyjną.
Posiadamy bazę klientów kupujących
Każdego miesiąca do grona naszych klientów dołącza ponad 300 klientów poszukujących Nieruchomości do zakupu Nasi klienci spodziewają się , że znajdziemy im odpowiednią ofertę do zakupu. Na pewno jeden z nich czeka na Twoją ofertę.
Dokładnie opracowujemy ofertę Sprzedaży
Na pewno zależy Ci, aby nieruchomość była oglądana wyłącznie przez naprawdę zainteresowanych nią klientów.
Dlatego szczegółowo opisujemy każdą ofertę, przygotowujemy dokumentację fotograficzną i wideo prezentację zadajemy wiele pytań po to, aby osoby, którym będziemy prezentować Twoją nieruchomość już na wstępie znały wszelkie detale dotyczące oferty.
Wykorzystujemy skuteczne formy promocji
Nasi doradcy wykorzystują w swojej pracy nowoczesne narzędzia i techniki sprzedaży. Znają skuteczność różnych form promocji i odpowiednio zadbają o właściwą ekspozycję Twojej oferty. Pamiętaj, że jeśli zgodzisz się powierzysz nam sprzedaż na wyłączność na okres 3 miesięcy przeznaczymy dodatkowe nakłady na marketing.
Cechuje nas profesjonalizm
Dzięki temu, że jesteśmy na rynku już od 15-ciu lat wypracowaliśmy skuteczne metody Sprzedaży Nieruchomości .
Na każdym kroku dbamy o profesjonalny serwis. Nasi doradcy wytłumaczą Ci wszelkie meandry związane z transakcjami na rynku nieruchomości i pomogą Ci we właściwej wycenie Twojej nieruchomości.

Zadzwoń lub napisz : biuro@homeprestige.com.pl telefon 22 633 0 400

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Jarosław Chowaniec
tel. 519 18...
Agencja nieruchomości
HOME PRESTIGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
tel. 606 41...