Działka na sprzedaż dostępne od 75 dni Podhorodnianka 270 000,00 zł 45,76 zł/m2

  • 5900 m2
+48
Numer oferty
md5zlzmafo
Numer zewnętrzny
6260/3685/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
TRAPEZ
Ogrodzenie
Brak
Powierzchnia działki
5900 m2
Lokalizacja
Podhorodnianka

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego we wsi Podhorodnianka, gmina Suchowola na Podlasiu.
To wyjątkowo czysty i atrakcyjny przyrodniczo i historycznie teren.

Działka o numerze geodezyjnym 398 i powierzchni użytkowej 5900 m2 znajduje się na granicy wsi Podhorodnianka i Rutkowszczyzna, ok. 4 km od miejscowości Suchowola, uznanej jako geograficzny środek Europy. To miejsce, w którym przecinają się linie poprowadzone z najbardziej wysuniętych na wschód, zachód, północ i południe punktów Europy.

Obszar objęty jest specjalną ochroną ptaków Natura 2000 Ostoja Biebrzańska i specjalną ochroną siedlisk Natura 2000 Dolina Biebrzy.

Na działkę zostały wydane warunki zabudowy na inwestycję polegającą na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.
Prąd znajduje się w pobliżu działki - do dociągnięcia, wody i kanalizacji brak.

Teren działki jest silnie zadrzewiony. Wymaga uporządkowania, daje jednak duże możliwości aby mieszkać w otulinie własnego lasu i w bliskim sąsiedztwie przyrody.
Kilka kilometrów od działki zaczynają się lasy Biebrzańskiego Parku Narodowego.
Dojazd do działki odbywa się utwardzoną drogą gminną ( 800 m), z drogi krajowej nr 8.

Teren daje duże możliwości aby mieszkać w wyjątkowo cichym i spokojnym miejscu, a jednocześnie z dobrym dojazdem do takich miast jak: Augustów (29 km), Dąbrowa Białostocka (20 km), Białystok (64 km), Grajewo (65 km), Ełk (75 km).
Zaledwie 5 km od Podhorodnianki znajduje się wieś Sztabin położona nad Biebrzą, umożliwiający spływy kajakiem lub na tratwach.
Z ciekawostek historycznych w okolicznej wsi Okopy znajduje się rodzinny dom ks. Jerzego Popiełuszko.

Jeśli szukasz działki, która zapewni Ci możliwość zamieszkania wśród natury, bez sąsiedztwa innych zabudowań, zapraszam do kontaktu.
Chętnie przedstawię dodatkowe atuty tej nieruchomości.

Opiekun oferty:
Justyna Pieńkowska
tel. 531 900 256
e-mail: j.pienkowska@freedom-nieruchomosci.pl"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Justyna Pieńkowska
tel. 531 90...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...