Działka na sprzedaż dostępne od 231 dni Nidzica 1 938 739,00 zł 23,00 zł/m2

  • 84293 m2
+48
Numer oferty
kojtuoqjrm
Numer zewnętrzny
4025/3685/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
NIEREGULARNY
Droga dojazdowa
Utwardzona
Powierzchnia działki
84293 m2
Lokalizacja
Nidzica

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest działka w miejscowości Módłki (nr ew. 1) z wydanymi warunkami zabudowy na dwa domy jednorodzinne - budynki mieszkalne jednorodzinne dwukondygnacyjne o powierzchni do 492 m2 i budynki gospodarcze dwukondygnacyjne wraz z infrastrukturą techniczną.
Miejscowość Módłki, wieś położona w woj. warmińsko-mazurskim, w powiecie nidzickim. 7 km od miasta Nidzica.
Zagospodarowanie terenu:
MR - zabudowa zagrodowa.
MN, G - jednorodzinna i gospodarcza.
Działka spełnia wszelkie wymogi do zmiany aktualnych warunków zabudowy, np. budowa domów, agroturystyka , dom spokojnej starości z polem golfowym, stadnina koni itp.
Działka o powierzchni ponad 8 ha posiada dostęp z drogi wojewódzkiej nr ewidencyjny 68 oraz wewnętrznej gminnej nr ew. 67. Teren nie wymaga uzyskania zgody na zmianę przeznaczenia gruntów rolnych na nierolnicze. Zamierzenie budowlane jest zgodne z przepisami.
Media:
- prąd przy granicy działki,
- woda z wodociągu miejskiego,
- kanalizacja własna do wykonania.
Prezentowana nieruchomość usytuowana jest przy trasie Nidzica-Wielbark.
Jest to miejsce dla osób, które chcą uciec od miejskiego zgiełku.
Spokojne sąsiedztwo, luźna zabudowa domów jednorodzinnych.
Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Zapraszam do kontaktu.
Oferujemy profesjonalne doradztwo kredytowe na zakup nieruchomości.
Bogumił Urbanowski
tel. 601 428 936
e-mail: nidzica@freedom-nieruchomosci.pl"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Bogumił Urbanowski
tel. 601 42...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...