Działka na sprzedaż dostępne od 55 dni Kamień 129 500,00 zł 16,82 zł/m2

  • 7700 m2
+48
Numer oferty
lg3ipwdinl
Numer zewnętrzny
5663/3685/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
PROSTOKĄT
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Ogrodzenie
Brak
Powierzchnia działki
7700 m2
Lokalizacja
Kamień

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Działka pod domy jednorodzinne w Kamieniu k. Górna

Zapraszam do obejrzenia i zakupu urokliwej 77 arowej działki rolno-budowlanej położonej w miejscowości Kamień powiatu rzeszowskiego.
Nieruchomość korzystnie usytuowana pod względem komunikacyjnym pomiędzy Rzeszowem, a Stalową Wolą.
Ma doskonałą lokalizację zapewniającą wygodny dojazd do okolicznych ośrodków miejskich: 11 minut (10 km) od Sokołowa Małopolskiego, 27 minut od Niska (26 km), 30 minut od Rzeszowa (29 km) i 45 minut (41 km) od Stalowej Woli.
Posesja przylega do dróg asfaltowych (od północy ul. Krakowska a od południa droga serwisowa wzdłuż S19) i jest dogodnie umiejscowiona względem dostępu do dróg krajowych (878 i S19)

Sprzedawana nieruchomość to perspektywicznie idealne miejsce do wybudowania domu, zapewniającego bezpieczne i wygodne życie zarówno dla rodziny z dziećmi, poszukującej przestrzeni i prywatności jak też dla par czy wolnych indywidualistów zainteresowanych odpoczynkiem lub aktywną uprawą roli czy ogrodnictwem.
Dzięki odpowiedniej szerokości (25/26 m), dużej powierzchni i podwójnemu dostępowi do dróg asfaltowych, posesja posiada potencjał podziałowy na 5 - 7 mniejszych działek i zabudowę kilkoma domami jednorodzinnymi lub letniskowymi. To przyszłościowy terenem inwestycyjny zarówno dla osoby prywatnej jak i dla przedsiębiorcy planującego w bliższym lub dalszym czasie wielobudynkową zabudowę.

Identyfikacja nieruchomości:
* powierzchnia działki: 77 arów,
* numer ewidencyjny działki 4712/5, obręb Kamień,
* nieruchomość o charakterze rolnym: RIVb (29 arów), RV (13 arów), PsIV(9 arów), PsV (10 arów), Lzr-RIVb (16 arów),
* położenie nieruchomości przy drodze publicznej (ul. Krakowska),
* ukształtowanie terenu: płaskie pokryte trawą i częściowo zadrzewieniem ,
* kształt: zbliżony do prostokąta o wymiarach 26-27 m szerokości i 343-346 m długości.

Teren nieruchomości nie jest objęty żadnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Studium gminy dla tego obszaru przewiduje zabudowę jednorodzinną i rolniczą.
Działka posiada ważne zapewnienia od dostawców mediów dla 6 domów jednorodzinnych.
Właściciel nieruchomości na życzenie potencjalnego Kupującego jest skłonny złożyć wniosek o warunki zabudowy wg wskazanego przez Nabywcę typu inwestycji.


Uzbrojenie:
Działka nie posiada mediów na swojej powierzchni.
Prąd (wraz z transformatorem) w pasie drogowym ulicy Krakowskiej, oddalony o 45 m od granicy działki.
Kanalizacja i woda na sąsiadującej równolegle., oddalonej o 20 metrów działce będącej drogą (nr 4716/8).
Gaz z możliwością podciągnięcia z rury sieciowej oddalonej o 270 m posadowionej na działce należącej do tego samego właściciela,

W okolicy nieruchomości:
- przedszkole, szkoła podstawowa 160 m,
- sklep 1100 m,
- kościół 520 m,
- apteka 1,2 km.

Zachęcamy do zakupu działki. Niezależnie od statusu Kupującego i rozpatrywanego przeznaczenia skorzystanie z tej oferty to doskonała lokata kapitału.

Oferta tej nieruchomości dostępna wyłącznie w naszym biurze Freedom nieruchomości w Rzeszowie przy ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lokal 18L.
Opiekun oferty:
Agnieszka Żmuda
Starszy Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości
Tel. 531 481 628
e-mail: a.zmuda@freedom-nieruchomosci.pl

DZIEŃ OTWARTY w niedzielę 18 września 2022 r. w godz. 11:00 - 14:00.
Zapraszam do rezerwacji godziny indywidualnego zwiedzania i wspólnego obejrzenia nieruchomości.

Zachęcam Państwa do kontaktu, chętnie udzielę odpowiedzi na szczegółowe pytania jak również zaprezentuję walory nieruchomości.Działka z potencjałem budowlanym zweryfikowanym w urzędzie gminy Kamień.

"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Agnieszka Żmuda
tel. 531 48...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...