







































- Numer oferty
- ghabpj50cd
- Numer zewnętrzny
- 47218/3376/ODS
- Kategoria
- Dom na sprzedaż
- Powierzchnia
- 133 m2
- Powierzchnia działki
- 283 m2
- Liczba pięter
- 1
- Liczba pokoi
- 4
- Materiał wykonania
- Inny
- Droga dojazdowa
- Utwardzona
- Lokalizacja
- Warszawa, Wawer
Lokalizacja


Opis
Strona Kupująca obsługiwana jest bezprowizyjnie.
Warszawa, Wawer-Las.
Całkowicie wykończony i wyposażony w AGD (wszystko jest na gwarancji) dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej.
4 pokoje, 2 łazienki, garderoba, garaż, 2 miejsca parkingowe, ogródek.
Powierzchnia użytkowa 110,33 m2 plus garaż 23 m2
Powierzchnia działki 283 m2
Ogrzewanie podłogowe plus kominek francuski.
Monitoring plus alarm.
Ogrzewanie i centralne ogrzewanie własne z pieca dwufunkcyjnego, Docelowo w tym roku kanalizacja i woda miejska.
Do pętli kilku linii autobusowych dojdziemy w 10 minut, w bliskiej okolicy ścieżki rowerowe. Autobus do centrum Warszawy jedzie około 10 minut.
Kupujący nie płaci podatku (PCC).
Widoczne zdjęcia przedstawiają stan faktyczny (NIE jest to wizualizacja).
W sprzedaży jest również drugi bardzo podobny dom w tej samej lokalizacji.
--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.
Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.
Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)