Dom na sprzedaż dostępne od 54 dni Lidzbark Warmiński 760 000,00 zł 3 610,45 zł/m2

  • 210,5 m2
  • 5 pokoi
  • 1 piętro
+48
Numer oferty
hzpneudz0f
Numer zewnętrzny
8966/3685/ODS
Kategoria
Dom na sprzedaż
Powierzchnia
210.5 m2
Powierzchnia działki
1051 m2
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Materiał wykonania
Ytong
Droga dojazdowa
Utwardzona
Ogrodzenie
Mieszane
Lokalizacja
Lidzbark Warmiński

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą domu na nowym osiedlu w Lidzbarku Warmińskim.

Miasto nazywane Perłą Warmii położone jest w województwie warmińsko-mazurskim. Lidzbark Warmiński zachęca nie tylko bogactwem zabytków, ale także piękną przyrodą, mieści się bowiem w obszarze zwanym Zielone Płuca Polski. Główne atrakcje miasta to Zamek Biskupów Warmińskich, oranżeria Krasickiego, nadrzeczny bulwar, Termy Warmińskie i wiele innych atrakcji.

Dom położony jest na nowo wybudowanym osiedlu przy ul. Pułaskiego w spokojnej i malowniczej okolicy i w bliskiej odległości od rzeki Łyna.

Nieruchomość została wybudowana w 2018 roku i składa się z parteru i użytkowego poddasza .
W bryle budynku znajduje się garaż o powierzchni 24,6 m2.

Parter domu to wiatrołap, korytarz, salon, składzik, kuchnia, łazienka oraz pokój ( łączna powierzchnia 57,2 m2).

Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie , jedna z nich połączona jest z garderobą , duża łazienka i pralnia ( łączna powierzchnia 52,5 m2.)

Działka, na której usytuowany jest dom to pow. 1051 m2. Powierzchnia całkowita domu 210,5 m2.( pow. użytkowa 115,82 m2.).

Pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu na zakup nieruchomości.

Serdecznie zaprasza Opiekun oferty:

Tomasz Ilasz

tel. 515 273 614

e-mail: t.ilasz@freedom-nieruchomosci.pl

Prezentacja odbywa się w dni pokazowe, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Zapraszam również do naszego olsztyńskiego oddziału, który mieści się przy ulicy Mickiewicza 21/23 lok. 420."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Tomasz Ilasz
tel. 515 27...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...