Złap okazję, czyli świąteczne promocje deweloperów

Rabaty, bonusy i upominki. Czyja oferta kusi najbardziej?


O czym przeczytasz?

prezenty świąteczne

Święta to czas obdarowywania. Zwyczaj ten nie ominął deweloperundefinedw, ktundefinedrzy także w tym roku przygotowali dla klientundefinedw specjalne upominki. Choć dominują wśrundefinedd nich obniżki cenowe, kupujący mogą liczyć także na takie gratisy jak np. pakiet smart home, miejsce postojowe czy... świąteczne drzewko.

Tańsze mieszkanie na Gwiazdkę

Jednym z deweloperundefinedw, ktundefinedry z okazji świąt postanowił zaoferować klientom "coś ekstra" jest J.W. Construction. Firma "obcięła" ceny mieszkań w trzech swoich inwestycjach, np. w Warszawie na osiedlu Bliska Wola Tower, za trzypokojowy lokal można zapłacić nawet o 30 tys. zł mniej.

- Świąteczna promocja jest aktualna do wyczerpania puli wybranych mieszkań. Okazja, by - już w przyszłym roku - zamieszkać w prestiżowym budynku, na osiedlu położonym blisko centrum, dobrze skomunikowanym, a pod względem struktury wewnętrznej praktycznie samowystarczalnym, nieprędko może się trafić undefined zachęca Małgorzata Ostrowska, dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction.

Dla tych, ktundefinedrzy wybiorą Osiedle Kościuszki w Chorzowie, deweloper przygotował rabat do 20 tys. zł. O 5 tys. więcej będzie można natomiast zaoszczędzić kupując nieruchomość na Osiedlu Horizon w Gdańsku.

Specjalną, gwiazdkową ofertę opracował w tym roku także Murapol.

- Stawiamy przed klientami "paczkę" 195 mieszkań z pakietami bonusundefinedw. Zyskać można: rabat cenowy, smart home w wersji premium, a do wybranych lokali także prawo do wyłącznego korzystania z miejsca postojowego oraz ubezpieczenie od utraty stałego źrundefineddła dochodu albo pobytu w szpitalu. Wybierając lokal w grudniu można zaoszczędzić można nawet 85 tys. zł. Promocja dostępna jest we wszystkich miastach z aktualną ofertą, a więc: w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Warszawie, Wieliczce oraz Wrocławiu. Akcja trwa do 2 stycznia 2022 r. undefined wyjaśnia Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Bon, zniżka na wykończenie, a nawet choinka, czyli najczęstsze świąteczne upominki deweloperundefinedw

trafiony prezent

Mikołajem będzie w tym roku także firma Dom Development.

- Wybrane lokale dostępne są z rabatami, oferujemy także upusty w postaci niższych cen na zakup garażu oraz na wykończenie mieszkania pod klucz. Dodatkowo, z okazji świąt przygotowaliśmy dla klientundefinedw specjalne bony upominkowe o wartości 2 tys. złotych. Otrzymają je kupujący mieszkanie w większości inwestycji w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Można je zrealizować w sklepach, oferujących sprzęt RTV i AGD oraz artykuły wyposażenia wnętrz. Tego typu świąteczne upominki są zawsze mile widziane undefined mundefinedwi Grzegorz Smoliński, dyrektor sprzedaży w Dom Development.

Prezenty-niespodzianki o wartości do 10 tys. złotych przygotował natomiast dla klientundefinedw deweloper Echo Investment. Otrzymają je ci, ktundefinedrzy kupią mieszkanie na łundefineddzkim osiedlu Zenit.

- Okres świąteczno-noworoczny to świetny czas na wzmacnianie wizerunku i rozpoznawalności dewelopera oraz inwestycji. Wokundefinedł Zenitu regularnie budujemy zaangażowaną mikrospołeczność i dbamy o sąsiedzkie relacje. Po serii jesiennych aktywności, takich jak m.in. tor wrotkarski, kino letnie czy turnieje koszykundefinedwki, w grudniu wraz z Veolią Łundefineddź zorganizowaliśmy akcję adopcji choinek. Aby bezpłatnie wypożyczyć na święta jeden z 200 żywych świerkundefinedw w doniczce, wystarczyło wziąć udział w konkursie i odpowiedzieć na pytanie undefineddlaczego warto adoptować choinkę?undefined. Akcja cieszyła bardzo dużym zainteresowaniem - autorzy 200 najbardziej kreatywnych odpowiedzi mogli odebrać swoje choinki 18 grudnia, spod naszego biura sprzedaży. W tym samym miejscu drzewka będą z powrotem przyjmowane 7 i 8 stycznia 2022 roku. Wiosną przyszłego roku zostaną posadzone w rezerwacie przyrody undefinedLas Łagiewnickiundefined dzięki wspundefinedłpracy ze startupem Dotlenieni.org undefined opowiada Barbara Popis, specjalistka ds. marketingu mieszkań w Echo Investment.

Uwaga na pułapki

Na koniec ostrzegamy - aby być pewnym, że korzystamy z prawdziwej, świątecznej promocji dewelopera, warto na bieżąco śledzić jego ofertę i cennik. Zdarza się bowiem, że firmy - pod przykrywką gwiazdkowych niespodzianek - oferują mieszkania w takich samych cenach, jak przez cały rok. Rundefinedżnica jest taka, że w okresie listopad-grudzień zdecydowanie bardziej nagłaśniają rzekome "zniżki".

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!