BPI Real Estate Poland zakończyło budowę na Woli

Belgijski deweloper zakończył swoją trzecią inwestycję na warszawskiej Woli. Budynek wolaRE otrzymał pozwolenie na użytkowanie


O czym przeczytasz?

Trzecia inwestycja Belgów na Woli

BPI Real Estate Poland zakończył budynek wolaRE, znajdujący się na warszawskiej Woli. To trzecia inwestycja tego dewelopera w tym rejonie stolicy.

Większość lokali już sprzedana

Inwestycja wolaRE znajduje się przy ul. Ostroroga 21. Jest to 6-piętrowy budynek, w którym znajduje się 231 mieszkań o powierzchni od 28 mkw. do 83 mkw. Na parterze budynku znajduje się również 6 lokali usługowych. Większość lokali już znalazła nabywców, na sprzedaż jest jeszcze tylko 13 mieszkań.

– wolaRE to kolejny zrealizowany przez nas projekt, który pokazuje stale rosnący potencjał Woli, jako atrakcyjnego miejsca do życia. Nie dziwi fakt, że wolaRE to już trzeci budynek zrealizowany przez nas w tej lokalizacji, w którym niemal wszystkie mieszkania zostały sprzedane przed zakończeniem budowy – mówi Wojciech Smolak, dyrektor Sprzedaży i Marketingu BPI Real Estate Poland.

Trzecia inwestycja Belgów

Inwestycja wolaRE jest trzecim projektem BPI Real Estate Poland zrealizowanym na warszawskiej Woli. Wcześniej w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstały budynki Wola Tarasy oraz Wola Libre, w których sprzedano i wybudowano odpowiednio 159 i 274 mieszkania.

BPI Real Estate jest spółką deweloperską prowadzącą działalność w Belgii, Polsce i Luksemburgu. Firma powstała 30 lat temu. BPI Real Estate należy do belgijskiej grupy kapitałowej CFE powstałej w 1880 r.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować