Targi Rzeczy Ładnych TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT! - Warszawa, Centrum Praskie Koneser, 11 - 12 września 2021

Przegląd młodego polskiego designu i prawdziwe święto dla fanów plakatu znów w Warszawie (i online)! Wrześniowe Targi Rzeczy Ładnych TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT! w ten weekend w Koneserze oraz przez 2 tygodnie na targirzeczyladnych.pl

TRŁ_wrzesień_2021

TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT! W jeden weekend i w jednym miejscu. Znane i lubiane wrześniowe targi designu oraz najważniejsze wydarzenie jesieni dla wszystkich fanów grafiki, ilustracji i druku.

Wrześniowa, specjalna edycja Targów Rzeczy Ładnych 11-12 września otworzy nowy targowy sezon. Po roku pandemicznej przerwy Centrum Praskie Koneser ponownie wypełnią niezależne polskie marki i projektanci, ilustratorzy i graficy. Łącznie w targach weźmie udział ponad 230 wystawców.

Po targowym weekendzie, 13 września, targi przeniosą się do Internetu - na portal targirzeczyladnych.pl, gdzie wszystkie prezentowane produkty będzie można jeszcze przez dwa tygodnie kupować w okazyjnych cenach.

TRŁ FRESH! to z jednej strony najpopularniejsze marki znane z Targów Rzeczy Ładnych, a z drugiej unikalna selekcja debiutów, premier i nowych kolekcji, których nie można jeszcze znaleźć w sklepach. To przegląd autorskich MEBLI, wspaniały wybór CERAMIKI I SZKŁA od najlepszych niezależnych manufaktur, bogaty wybór ROŚLIN I KWIATÓW i wszystkiego co z nimi związane. To także naturalne KOSMETYKI i akcesoria w strefie WELLNESS I EKO, oryginalne LAMPY, TEKSTYLIA do sypialni i jadalni, a także świetne książki i zabawki dla DZIECI oraz meble VINTAGE.

Atrakcją tej edycji będą premiery nowych kolekcji i produktów od znanych marek, takich jak FOONKA (tekstylia) czy Hadaki (ceramika). Z niecierpliwością czekamy też na targowe premiery, takie jak Gaf Studio (autorskie szkło), Desiva Furniture (kolekcje stalowych mebli) i OTOOTO (akcesoria z terazzo). Jak zawsze hitem będzie zapewne strefa Ceramika, w której zaprezentują się m.in. Revolte, Swawole, czy debiutancka BIEL, a fani roślin i kwiatów znajdą ogromny wybór na stoiskach CocaFlora, Małej Szklarni czy na tętniącym kolorami stoisku Kwiaciary. Jedną z targowych przestrzeni wypełnią produkty Wellness i Eko, a wśród nich marki takie jak Biotika, Mydlarnia 4 Szpaki, Mo61 Perfume Lab, czy Bracia Mydlarze. Nie zabraknie też jak zawsze produktów i książek dla dzieci, a wśród nich m.in. wydawnictw Wytwórnia, Dwie Siostry, Tu się czyta, Tashka i Widnokrąg.

TRŁ_wrzesień_2021_lista_wystawców

Z kolei TRŁ PRINT! to zawsze najlepsza okazja na spotkanie czołowych polskich ilustratorek i ilustratorów i zdobycie ich oryginalnych prac z pierwszej ręki. Prawie 70 znakomitych artystów zaprezentuje plakaty, kolaże, ilustracje, sitodruki, książki, notesy i wszystko, co związane z papierem. Będzie Dawid Ryski, Paweł Jońca i Bartosz Kosowski. Silnie zapowiada się reprezentacja sztuki kolażu, z Aleksandrą Morawiak, Martą Ignerską, Niosio Collages i Jagodą Stączek na czele. Wspaniałą technikę sitodruku będą reprezentować Kwiaciarnia Grafiki, Pracownia Witryna czy Mito Sito. Po raz pierwszy na targach swoje prace pokaże Sylwia Szyrszeń , Joanna Ambroz, Ulapalula, czy Agata Stachowiak. Fani plakatowej klasyki będą zachwyceni stoiskami Piotra Dąbrowskiego i Polskiej Szkoły Plakatu. No i jak zawsze będzie dużo świetnej architektury, zarówno na ilustracjach, np. u zafascynowanego modernizmem Adama Kosika, ale też na stoisku Centrum Architektury. Oprócz tego, jak na wrzesień przystało będzie mnóstwo kartek, notesów i papeterii.

TRŁ_PRINT_wrzesień_2021_lista_wystawców

Wyjątkową niespodzianką będzie premiera ceramicznego projektu i wystawy „GLITCH. Fuck The Porcelain” (link do wydarzenia). To opowieść o zjawisku „III gatunku” porcelany, o tym, jak wiele zdatnych do użycia produktów traktowanych jest jako odpad i o tym jak pewien szalony kolektyw postanowił to zmienić.

Na wszystkie wydarzenia - TRŁ FRESH! I TRŁ PRINT! oraz wystawę „GLITCH. Fuck The Porcelain” obowiązuje jeden bilet wstępu. Bilet na jeden, wybrany dzień (sobotę lub niedzielę) kosztuje 10 zł. i jest do kupienia w internetowej przedsprzedaży:

https://goingapp.pl/kup-bilety/targi-rzeczy-ladnych-trl-fresh-x-trl-print-2/wrzesien-2021

Po zamknięciu TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT! w Koneserze, od 13 września, targi będą kontynuowane w formule online. Do 29 września na targirzeczyladnych.pl znajdziemy wirtualne stoiska większości wystawców i prezentowane na targach produkty w promocyjnych cenach. Jednocześnie na profilach TRŁ na Facebooku i Instagramie będą ukazywać się opisy kolejnych marek.

Wszystkie bieżące informacje publikowane są na stronie targirzeczyladnych.pl oraz w kanałach społecznościowych na kontach wydarzenia.

Źrodło: targirzeczyladnych.pl

Advertisement
Advertisement

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

SmartHome oczami dzieci - wymarzony pokój

O jakim pokoju marzą dzieci? Przyjrzymy się bliżej inteligentnemu oświetleniu i sprawdzimy jak dzieci same zmieniają pokój w krainę marzeń. SmartHome w Komputroniku. http://Komputronik-SmartHome

Advertisement