Targi Rzeczy Ładnych TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT! - Warszawa, Centrum Praskie Koneser, 11 - 12 września 2021

Przegląd młodego polskiego designu i prawdziwe święto dla fanów plakatu znów w Warszawie (i online)! Wrześniowe Targi Rzeczy Ładnych TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT! w ten weekend w Koneserze oraz przez 2 tygodnie na targirzeczyladnych.pl

TRŁ_wrzesień_2021

TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT! W jeden weekend i w jednym miejscu. Znane i lubiane wrześniowe targi designu oraz najważniejsze wydarzenie jesieni dla wszystkich fanundefinedw grafiki, ilustracji i druku.

Wrześniowa, specjalna edycja Targundefinedw Rzeczy Ładnych 11-12 września otworzy nowy targowy sezon. Po roku pandemicznej przerwy Centrum Praskie Koneser ponownie wypełnią niezależne polskie marki i projektanci, ilustratorzy i graficy. Łącznie w targach weźmie udział ponad 230 wystawcundefinedw.

Po targowym weekendzie, 13 września, targi przeniosą się do Internetu - na portal targirzeczyladnych.pl, gdzie wszystkie prezentowane produkty będzie można jeszcze przez dwa tygodnie kupować w okazyjnych cenach.

TRŁ FRESH! to z jednej strony najpopularniejsze marki znane z Targundefinedw Rzeczy Ładnych, a z drugiej unikalna selekcja debiutundefinedw, premier i nowych kolekcji, ktundefinedrych nie można jeszcze znaleźć w sklepach. To przegląd autorskich MEBLI, wspaniały wybundefinedr CERAMIKI I SZKŁA od najlepszych niezależnych manufaktur, bogaty wybundefinedr ROŚLIN I KWIATundefinedW i wszystkiego co z nimi związane. To także naturalne KOSMETYKI i akcesoria w strefie WELLNESS I EKO, oryginalne LAMPY, TEKSTYLIA do sypialni i jadalni, a także świetne książki i zabawki dla DZIECI oraz meble VINTAGE.

Atrakcją tej edycji będą premiery nowych kolekcji i produktundefinedw od znanych marek, takich jak FOONKA (tekstylia) czy Hadaki (ceramika). Z niecierpliwością czekamy też na targowe premiery, takie jak Gaf Studio (autorskie szkło), Desiva Furniture (kolekcje stalowych mebli) i OTOOTO (akcesoria z terazzo). Jak zawsze hitem będzie zapewne strefa Ceramika, w ktundefinedrej zaprezentują się m.in. Revolte, Swawole, czy debiutancka BIEL, a fani roślin i kwiatundefinedw znajdą ogromny wybundefinedr na stoiskach CocaFlora, Małej Szklarni czy na tętniącym kolorami stoisku Kwiaciary. Jedną z targowych przestrzeni wypełnią produkty Wellness i Eko, a wśrundefinedd nich marki takie jak Biotika, Mydlarnia 4 Szpaki, Mo61 Perfume Lab, czy Bracia Mydlarze. Nie zabraknie też jak zawsze produktundefinedw i książek dla dzieci, a wśrundefinedd nich m.in. wydawnictw Wytwundefinedrnia, Dwie Siostry, Tu się czyta, Tashka i Widnokrąg.

TRŁ_wrzesień_2021_lista_wystawcundefinedw

Z kolei TRŁ PRINT! to zawsze najlepsza okazja na spotkanie czołowych polskich ilustratorek i ilustratorundefinedw i zdobycie ich oryginalnych prac z pierwszej ręki. Prawie 70 znakomitych artystundefinedw zaprezentuje plakaty, kolaże, ilustracje, sitodruki, książki, notesy i wszystko, co związane z papierem. Będzie Dawid Ryski, Paweł Jońca i Bartosz Kosowski. Silnie zapowiada się reprezentacja sztuki kolażu, z Aleksandrą Morawiak, Martą Ignerską, Niosio Collages i Jagodą Stączek na czele. Wspaniałą technikę sitodruku będą reprezentować Kwiaciarnia Grafiki, Pracownia Witryna czy Mito Sito. Po raz pierwszy na targach swoje prace pokaże Sylwia Szyrszeń , Joanna Ambroz, Ulapalula, czy Agata Stachowiak. Fani plakatowej klasyki będą zachwyceni stoiskami Piotra Dąbrowskiego i Polskiej Szkoły Plakatu. No i jak zawsze będzie dużo świetnej architektury, zarundefinedwno na ilustracjach, np. u zafascynowanego modernizmem Adama Kosika, ale też na stoisku Centrum Architektury. Oprundefinedcz tego, jak na wrzesień przystało będzie mnundefinedstwo kartek, notesundefinedw i papeterii.

TRŁ_PRINT_wrzesień_2021_lista_wystawcundefinedw

Wyjątkową niespodzianką będzie premiera ceramicznego projektu i wystawy undefinedGLITCH. Fuck The Porcelainundefined (link do wydarzenia). To opowieść o zjawisku undefinedIII gatunkuundefined porcelany, o tym, jak wiele zdatnych do użycia produktundefinedw traktowanych jest jako odpad i o tym jak pewien szalony kolektyw postanowił to zmienić.

Na wszystkie wydarzenia - TRŁ FRESH! I TRŁ PRINT! oraz wystawę undefinedGLITCH. Fuck The Porcelainundefined obowiązuje jeden bilet wstępu. Bilet na jeden, wybrany dzień (sobotę lub niedzielę) kosztuje 10 zł. i jest do kupienia w internetowej przedsprzedaży:

https://goingapp.pl/kup-bilety/targi-rzeczy-ladnych-trl-fresh-x-trl-print-2/wrzesien-2021

Po zamknięciu TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT! w Koneserze, od 13 września, targi będą kontynuowane w formule online. Do 29 września na targirzeczyladnych.pl znajdziemy wirtualne stoiska większości wystawcundefinedw i prezentowane na targach produkty w promocyjnych cenach. Jednocześnie na profilach TRŁ na Facebooku i Instagramie będą ukazywać się opisy kolejnych marek.

Wszystkie bieżące informacje publikowane są na stronie targirzeczyladnych.pl oraz w kanałach społecznościowych na kontach wydarzenia.

Źrodło: targirzeczyladnych.pl

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!