Tanie kawalerki w Warszawie. Można zamieszkać na Mokotowie już za 300 tys. zł

Kawalerki to wciąż poszukiwane mieszkania w stolicy. Wybierają je zarówno studenci, pracujący single, jak i pary, które odkładają na coś większego. Sprawdziliśmy, jak prezentują się ceny kawalerek z rynku wtórnego na popularnym Mokotowie.


O czym przeczytasz?

Dlaczego Mokotundefinedw?

Dla przyjezdnych Mokotundefinedw to przede wszystkim zieleń i zabytki. Łazienki Krundefinedlewskie, Krundefinedlikarnia, park Dreszera czy park Morskie Oko. Z mniej oczywistych miejsc idealnych na spacer undefined choćby szlak latarni gazowych na Sadybie.

Z kolei mieszkańcy doceniają niską zabudowę i świetną infrastrukturę. Jak na wielkie miasto, poziom hałasu na Mokotowie jest umiarkowany. Tam, gdzie nie przebiegają głundefinedwne arterie komunikacyjne, wynosi około 55-60 db. Wielu studentom Mokotundefinedw kojarzy się z siedzibą Szkoły Głundefinedwnej Handlowej.

Kawalerka za 299 tys. zł

Kawalerka na ul. Żwirki i Wigury to świetna propozycja dla singla lub inwestora. Niewielki metraż (18 m2), ale duży potencjał. Na podłodze znajdziemy wycyklinowany parkiet dębowy, a cały budynek jest bardzo zadbany. Do mieszkania przynależy też duży balkon z widokiem na zieleń.

Jak czytamy w ogłoszeniu, w 15 minut dojdziemy pieszo na lotnisko. Do Centrum jest tylko 15 minut, 9 min do Uniwersytetu medycznego, 5 min do Mordoru, 6 min undefined do Galerii Mokotundefinedw.

Mieszkanie na Stegnach

Sporo większa, więc i droższa jest kawalerka na ul. Maltańskiej. Za mieszkanie o powierzchni 30,9 m2 zapłacimy 382 tys. zł. Co mamy w tej cenie? Widną kuchnię, nową windę i duży bezpłatny parking pod blokiem za szlabanem.

Tu rundefinedwnież kusi świetna lokalizacja. Blisko są przedszkola, szkoła podstawowa, place zabaw. Oprundefinedcz tego 10 minut do Metra Wilanowska lub Służew.

31 m2 za 399 tys. zł

Kawalerka na ul. Kartaginy to kolejne mieszkanie na Stegnach. Jasna kuchnia z oknem, przedpokundefinedj z wbudowaną szafą i przestronna łazienka nie wymagają remontu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 10. Obok bloku mamy strzeżony parking.

A co w pobliżu? Szkoła podstawowa, przedszkola oraz place zabaw. Do tego liczne sklepy i punkty usługowe.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!