Tak wyglądają garderoby marzeń

Powiedzieć, że są wygodne, to jak nic nie powiedzieć.


O czym przeczytasz?

Garderoba Theresy Roemer

Fot. Chinh Phan/eu.theadvertiser.com

Na początek ciekawostka – do 2020 r., właścicielką prawdopodobnie największej garderoby na świecie (na zdjeciu powyżej) była amerykańska businesswoman - Theresa Roemer. Jej piętrowa przebieralnia miała prawie 300 mkw. i znajdowała się w amerykańskim mieście The Woodlands.

Jak podaje portal eu.theadvertiser.com, Theresa przeprowadziła się tu wraz z mężem w 2012 r. 

Kilka lat temu małżeństwo zdecydowało się jednak sprzedać swoją rezydencję. Ostatecznie znalazła ona nabywcę pod koniec minionego roku. Niestety, nie wiadomo, kto kupił dom i czy słynną przebieralnię zaadaptowano na inne pomieszczenie.

Theresa Roemer

Fot. eu.theadvertiser.com

Mariaż wygody z elegancją

Garderoba to absolutny must-have domów z najwyższej półki. W wielu przypadkach, samo jej urządzenie kosztuje więcej niż pełne wyposażenie kuchni.

Hambledon House to imponująca rezydencja, położona w angielskim mieście Farnham. Budynek został rozbudowany i gruntownie odnowiony przez obecnych właścicieli. W środku znajduje się m.in. salon z otwartym kominkiem, biblioteka z dębową boazerią, gabinet i siedem dwuosobowych sypialni. Do największej z nich przynależy bardzo wygodna garderoba ze skośnym sufitem i ciemnymi szafkami, które kontrastują ze szklanym żyrandolem, wiszącym tuż nad komodą.

Nieruchomość wyceniono na 3,5 miliona funtów.

Ogłoszenie sprzedaży zobaczysz tutaj: 7 bed detached house for sale in Longdown Road, Lower Bourne, Farnham GU10 - Zoopla

Dom w Farnham

Dom w Farnham

Fot. Zoopla

Angielski szyk za 4,25 mln funtów

Imponującą garderobą może się poszczycić także ta piękna willa w stylu gregoriańskim. Budynek znajduje się w angielskim mieście Sevenoaks i ma ponad 800 mkw. Tutejsza garderoba jest przedłużeniem głównej sypialni, choć jest na tyle duża, że sama mogłaby stanowić oddzielny pokój.

Na środku znajduje się wyspa, która zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania i wygodną część wypoczynkową. Na jednej ze ścian zamontowano wysoką półkę na buty, ciągnącą się od podłogi aż do sufitu.

Dom jest w sprzedaży za 4,25 miliona funtów.

Ogłoszenie sprzedaży zobaczysz tutaj: 6 bed country house for sale in Greenhill Road, Otford, Sevenoaks TN14 - Zoopla

Dom w Sevenoaks

Dom w Sevenoaks

Fot. Zoopla

Półki, szuflady, schowki i nic na wierzchu 

Garderoby zwykle znajdują się obok głównej sypialni, choć zdarza się, że przylegają także do pokoi gościnnych. 

W tym londyńskim domu przebieralnia może i jest wąska, ale – dzięki dziesiątkom półek i szuflad - doskonale spełnia swoją funkcję.

Trzypiętrowy dom z ogrodem znajduje się przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Londynu. W środku ma m.in. sześć sypialni, pięć łazienek, gabinet, pokój rodzinny, kuchnię, jadalnię i szatnię dla gości.

Cena posiadłości to 7,95 miliona funtów.

Ogłoszenie sprzedaży zobaczysz tutaj: 6 bed detached house for sale in Winnington Road, London N2 - Zoopla

Dom w Londynie

Dom w Londynie

Fot. Zoopla

Luksus z najwyższej półki za 26 mln dolarów

Dom z tą przestronną garderobą czeka na nabywcę z bagatela 26 milionami dolarów. Nieruchomość znajduje się w Los Angeles, ma prawie 2,5 tys. mkw., a na nich pięć sypialni, osiem łazienek i prywatny basen. Willę zbudowano w 2020 r.

Ogłoszenie sprzedaży zobaczysz tutaj: 1615 Blue Jay Way, Los Angeles, CA 90069 | MLS #20624632 | Zillow

Dom w Los Angeles

Dom w Los Angeles

Fot. Zillow

Nowojorski pokój metamorfoz

Ta przestronna garderoba z wygodnym miejscem do siedzenia znajduje się w luksusowej willi w Cold Spring Harbor w stanie Nowy Jork. Dom został zbudowany w 1992 r. Ma cztery sypialnie, trzy łazienki i własny basen. Kosztuje 2,2 mln dolarów.

Ogłoszenie sprzedaży zobaczysz tutaj: 27 Glen Way, Cold Spring Harbor, NY 11724 | MLS #3289891 | Zillow

 Dom w stanie Nowy Jork

Dom w stanie Nowy Jork

Fot. Zillow

Na tym piętrze rządzi moda

W tym pięknym, trzypiętrowym domu w angielskim mieście Westcliff-On-Sea, sypialnia z garderobą zajmują całą kondygnację. Przebieralnię urządzono tradycyjnie, wykorzystując połączenie drewnianych regałów z dużymi lustrami. Cena nieruchomości wynosi 2,3 mln funtów.

Ogłoszenie sprzedaży zobaczysz tutaj:6 bed detached house for sale in Chalkwell Avenue, Westcliff-On-Sea, Essex SS0 - Zoopla

Dom w Westcliff

Dom w Westcliff

Fot. Zoopla

Advertisement
Advertisement

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

SmartHome oczami dzieci - wymarzony pokój

O jakim pokoju marzą dzieci? Przyjrzymy się bliżej inteligentnemu oświetleniu i sprawdzimy jak dzieci same zmieniają pokój w krainę marzeń. SmartHome w Komputroniku. http://Komputronik-SmartHome

Advertisement