Sylvester Stallone zmienia adres. Właśnie kupił nowy dom

Aktor znany z ról w filmach Rambo czy Rocky właśnie kupił nowy dom. Cena robi wrażenie


O czym przeczytasz?

Palm Beach

Bieganie po dżungli w serii filmów z cyklu Rambo czy boksowanie się na planie kolejnych Rockych najwyraźniej się opłaciło.

Dom za ponad 35 mln dolarów

Sylvester Stallone kupił właśnie nowy dom. Rezydencja mieści się w Palm Beach, a więc na Florydzie, gdzie ostatnio ciągną celebrycie. Stallone najwyraźniej uległ tej modzie i wydał ponad 35 mln dolarów (czyli prawie 131 mln zł) – informuje Fox Business.

Co ciekawe, poprzedni właściciele nieźle zarobili na sprzedaży domu. Kiedy kupowali go w 2018 roku, zapłacili bowiem 26,6 mln dolarów (ok. 98 mln zł). A więc w dwa lata zarobili 8,8 mln dolarów (prawie 32,5 mln zł).

Rezydencja nad jeziorem

Za te 35 mln dolarów Stallone kupił dom nad jeziorem na działce o powierzchni 6 tys. metrów, z własną plażą i pomostem. Poza budynkiem przeznaczonym dla gospodarzy jest tam jeszcze domek gościnny i pawilon przy basenie. Łącznie powierzchnia mieszkalna w nowej rezydencji aktora to ponad 1,2 tys. metrów kwadratowych. Znajduje się tam łącznie 12 łazienek i 7 sypialni.

Jeden z pokojów poprzedni właściciele przerobili na siłownię. Fox Business zastanawia się, czy aktor zaakceptuje tę zmianę, czy jednak zdecyduje się na inne rozwiązanie, na przykład na niewielki ring do ćwiczeń bokserskich.

Inne gwiazdy już tam są

Po zakupie domu w Palm Beach Sylvester Stallone dołączy do takich gwiazd jak Jon Bon Jovi, Howard Stern czy Rod Stewart, które już mają swoje rezydencje w tej okolicy.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować