Sandra Bullock sprzedała swoje wakacyjne domy na urokliwej Tybee Island

Sanda Bullock, jedna z najbardziej znanych gwiazd Hollywood, już nie chce spędzać wakacji w znanym amerykańskim kurorcie


O czym przeczytasz?

Tu wakacje spędzała Sandra Bullock

Tybee Island to niewielka wysepka u wybrzeży Georgii, niedaleko miasta Savannah. Słynie z pięknych plaż i słonecznej pogody.

Dom i domek Sandry Bullock

Sandra Bullock kupiła tam w dom w 2001 roku, a w 2002 dokupiła kolejny, który miał pełnić rolę domu do gości – informuje Fox Business. Teraz właśnie zdecydowała się na sprzedaż obu nieruchomości. Transakcja została już dopięta, a aktorka za oba domy zainkasuje 4,175 mln dolarów, czyli 15,6 mln zł.

Posiadłość na pięciu działkach

Główna posiadłość to pięć sąsiadujących ze sobą działek o powierzchni 6,5 tys. metrów. Stoi tam dom o powierzchni ponad 3,3 tys. stóp kwadratowych (ponad 312 metrów kwadratowych) z czterema sypialniami, dwiema łazienkami i toaletą.

Dom składa się z dwóch pięter. Na parterze mieści się otwarty salon, jadalnia i kuchnia z wysokim sufitem i spiżarnią oraz apartament właściciela, z przypisaną do niego werandą. Na piętrze zaś mieszczą się pozostałe sypialnie oraz przeszklony taras z widokiem na ocean.

Oczywiście, cała posiadłość jest odizolowana od innych. Dostępu broni do niej mur i rośliny. Przy domu jest basen, ale również prywatny kawałek nadmorskiej plaży.

Domek gościnny z widokiem

Plaża łączy dom główny z domkiem gościnnym. Ma on powierzchnię ponad 260 metrów kwadratowych, trzy sypialnie i trzy łazienki. Wprawdzie goście Sandry Bullock nie dysponowali własną plażą, ale z informacji podanych przez Fox Business wynika, że ponieważ nie ma w pobliżu publicznego parkingu, plaża przy domu nigdy nie jest oblężona przez turystów.

Dom dysponuje nie tylko balkonem z widokiem na ocean, ale także bocianim gniazdem, platformą, z której widok roztacza się na wiele kilometrów dokoła.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować