Wiadomości

Lidia z rodziną
Wszystko na jedną kartę [W gościach]

Dla Lidii i Jej rodziny przeprowadzka za Ocean była skokiem na głęboką wodę. Nie mieli pracy, mieszkania, auta, ale mieli upór i odwagę, dzięki którym mogą teraz odcinać kupony.

Karolina Polacka,
Bartosz Turek w kamperze
Spod namiotu do kampera - i w drogę! [W gościach]

Z wykształcenia - ekonomista, prywatnie - tata trójki dzieci, miłośnik Fiatów i podróży kamperem. W tym ostatnim Bartosz Turek, główny analityk HRE Investments realizuje się od roku - wraz z rodziną objechał już kawał Polski, a to dopiero początek

Karolina Polacka,
Dagmara Wójcik-Żyła
Mój dom jest tam, gdzie rodzina [W gościach]

Dagmara z mężem i córką zamienili wymarzony dom pod Warszawą na mieszkanie w okolicach Bazylei. Ich życie to nie tylko ciekawa przygoda, ale też piękna historia o tym, co najważniejsze, najdroższe sercu i jedyne.

Karolina Polacka,
Joanna i Piotr Poterscy
Fiatem dookoła świata

Różni ich wiele: narodowość, profesja, zainteresowania i ukochane destynacje. Ale ich historie mają wspólny mianownik: przejechali Fiatem tysiące kilometrów i spełnili swoje najskrytsze marzenia.

Karolina Polacka,
jak można pięknie mieszkać
Nie potrzeba fortuny, by mieszkać pięknie [W gościach]

O aranżacji wnętrz wie wszystko. Nam projektantka - Marta Konopka-Mrozek opowiada o tym, jak udekorowała swój dom na święta, jakie telefony od klientów cieszą najbardziej i na czym polega "obdzieranie" z marzeń.

Karolina Polacka,
Aga, Zbyszek i Staś
Świat na wyciągnięcie ręki [W gościach]

Agnieszka ze swoją rodziną mieszkała już w niejednym kraju. Nam opowiada, jak to jest wystąpić w bostońskiej filharmonii, na czym polega uniwersytecki duch Cambrigde i dlaczego w norweskich oknach nie wiesza się firanek.

Karolina Polacka,
Iwona Klemczak w Meksyku
Meksyk mi w duszy gra [W gościach]

W "kraju o stu twarzach" odnalazła swoje miejsce na ziemi. Z Iwoną Klemczak rozmawiamy o trzęsieniach ziemi, salonach bez okna, korkach i Aztekach.

Karolina Polacka,
Cała rodzina w Dubaju
Kiedyś był Burdż Chalifa, teraz jest Bałtyk [W gościach]

Choć porzucił Warszawę dla Dubaju, w ostatecznym rozrachunku postawił na Gdańsk. Nam Michał Lis opowiada o tym, jak się żyje przy 60-stopniach C, na czym polegają dyskretne przechwałki Emiratczyków i dlaczego w ich kraju lepiej nie mówić o polityce.

Karolina Polacka,