Nowe mieszkania przy Placu Kaszubskim w Gdyni

Deweloper Yareal rusza z przedsprzedażą apartamentów w swojej pierwszej gdyńskiej inwestycji mieszkaniowej.

Przy Placu Kaszubskim w Gdyni, u zbiegu z ulicą Jana z Kolna, powstanie sześciopiętrowa rezydencja z 38 apartamentami o powierzchni 39-162 mkw. i garażem podziemnym.  

Budynek będzie wyróżniać nowoczesna bryła z charakterystycznym zaokrągleniem na rogu i duże, wkomponowane w łuk witryny. Nieruchomość zostanie wykończona w stylu modernistycznym. Wnętrza części wspólnych będą nawiązywać charakterem do klatek schodowych w gdyńskich kamienicach z okresu międzywojennego. Dodatkowoprzestrzeń ta zostanie doświetlona naturalnym światłem wpadającym przez świetlik dachowy.   

Wszystkie apartamenty zostaną wyposażone w pakiet startowy inteligentnych rozwiązań do zarządzania domem. Każde z nich będzie miało także balkon, a te położone na najwyższej kondygnacji - tarasy o powierzchni 25-68 mkw.  

Rozpoczęcie budowy apartamentowca Plac Kaszubski zaplanowano na koniec 2020 r., a jej zakończenie na drugą połowę 2022 r. 

 

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

500 sekund o rynku nieruchomości #3 – luty 2021

O kredytach hipotecznych, większej dostępności finansowania zakupu mieszkań! O wyprowadzce poza miasto i o ekologii na mieszkanie.pl Świat nieruchomości w podsumowaniu miesięcznym, wspólnie z Fiat