Nowe inwestycje w Gdańsku. Szukamy mieszkania z ogródkiem

Mieszkanie w bloku z osobistym zielonym zakątkiem to idealny kompromis między wsią a miastem. Kącik zabaw dla dziecka, przestrzeń dla zwierzaka, kawa na świeżym powietrzu. A to wszystko blisko centrum.


O czym przeczytasz?

Gdańsk, Łostowice

Znajdziemy tu lokale o powierzchni od 34,07 do 39,18 m2. Wszystkie mieszkania na parterze będą miały ogrundefineddki. Dostępne staną się już pod koniec tego roku. Najtańsze mieszkanie z ogrundefineddkiem dostaniemy za 336,5 tys. zł.

W ramach tej inwestycji powstają 3 budynki. Każdy ma być wyposażony w cichobieżną windę oraz podziemną halę garażową.

Gdańsk, Łostowice, ul. Władysława Jagiełły

To prawdopodobnie najtańsza kawalerka w Gdańsku na nowym osiedlu. Do odbioru będzie za rok, czyli w czerwcu 2023 r. Za 28,37 m2 zapłacić trzeba 275 tys. zł, czyli 9 693,34 zł/m2.

Dodatkowo jest możliwość zakupu miejsca parkingowego naziemnego lub w hali garażowej. Co ważne, kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC.

Gdańsk, Jasień, ul. Potęgowska

Za 34,5 m2 mieszkanie zapłacimy 387 000,00 zł, czyli 11 217,39 zł/m2. Co otrzymujemy w tej cenie?

2 pokoje z 2022 r. na proekologicznym osiedlu. Do tego oczywiście komundefinedrka lokatorska oraz miejsce parkingowe. Decydując się na to mieszkanie, stajemy się właścicielami aż 35-metrowego ogrundefineddka z widokiem na las.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!