Matthew Perry sprzedał dom w Malibu. Nie było łatwo, aktor znany z „Przyjaciół” dwa razy obniżał cenę

Znany z „Przyjaciół” aktor wreszcie pozbył się domu w Malibu. Początkowo chciał za niego prawie 15 mln dolarów, ale musiał dwa razy obniżyć cenę


O czym przeczytasz?

Panorama Malibu

Matthew Perry, aktor znany z roli Chandlera w serialu „Przyjaciele”, sprzedał dom na plaży w Malibu. Zainkasował za niego 13,1 mln dolarów, czyli prawie 48,5 mln zł.

Dom z widokiem na ocean

Aktor wystawił dom na sprzedaż w sierpniu. Wtedy żądał za niego 14,95 mln dolarów, ale nikogo nie skusiła ta cena. We wrześniu obniżył cenę o milion dolarów, ale nadal nie było chętnych. Dopiero po drugiej obniżce znalazł się kupiec – informuje serwis realtor.com.

Dom, którego pozbył się Perry, ma 5 tys. stóp kwadratowych (ponad 460 metrów kwadratowych), na których pomieściły się dwa piętra, cztery sypialnie i 3,5 łazienki. Na głównym piętrze znajduje się otwarty salon i sypialnia oraz kominek.

Ściany budynku od strony oceanu są całe ze szkła, więc widoków nie brakuje. Jakby tego było mało, okna otwierają się całkowicie, więc wnętrze łączy się z tarasami na obu piętrach. Główny apartament mieści się na niższym piętrze.

Apartament Perry’ego

Konieczność obniżki ceny domu w Malibu potwierdza, że Matthew Perry nie ma szczęścia do szybkich transakcji na rynku nieruchomości. W 2017 roku kupił za 20 mln dolarów apartament zajmujący prawie 40 piętro budynku przy Wilshire Boulevard w Los Angeles. Zainwestował w wystrój i przebudowę i wystawił w 2019 roku za 35 mln dolarów na sprzedaż. Bez powodzenia, nie znalazł się chętny, a oferta kupna zniknęła.

Jednak to, że gwiazda serialu „Przyjaciele” nie sprzedaje nieruchomości szybko, nie oznacza, że na nich traci. Jak informuje realtor.com, dom w Malibu został kupiony przez aktora w 2011 roku za 12 mln dolarów.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować