Matt Damon żegna się z Los Angeles. Właśnie wystawił swój dom w tym mieście na sprzedaż

Wystarczy 21 milionów dolarów, żeby zostać nowym właścicielem domu należącego do aktora


O czym przeczytasz?

Matt Damon i Luciana Baroso

Matt Damon wraz z żoną Lucianą Baroso niedawno podjęli decyzję, że wyprowadzają się z Los Angeles. Na nowe miejsce zamieszkania wybrali Nowy Jork.

21 mln dolarów za dom Matta Damona

Aktor właśnie wystawił na sprzedaż swój dom w Los Angeles, w dzielnicy Pacific Palisades. Cena, jakiej żąda, to 21 mln dolarów (czyli prawie 78 mln zł) – informuje Fox Business.

Dom jest bardzo przestronny, bo mierzy aż 13,5 tys. stóp kwadratowych, czyli 1,25 tys. metrów kwadratowych. Na tej powierzchni mieści się siedem sypialni i 10 łazienek. Do tego dochodzi jeszcze salon i bawialnia, przestronna kuchnia i dwa kominki. Budynek jest mocno przeszklony, więc w środku jest mnóstwo światła.

Jest jeszcze piwniczka na wino, bar, pokój gier, pokój multimedialny i siłownia. W głównym apartamencie są dwie garderoby, gabinet masażu i taras. Oraz – oczywiście – łazienka.

Matt Damon wybrał dom w stylu zen

Budynek w stylu zen stoi na działce o powierzchni ponad 2,75 tys. metrów. Zmieściły się na niej basen, wodospad oraz spa, a także zadaszone salon na świeżym powietrzu i taras jadalny. Do tego jest jeszcze plac zabaw i staw z karpami koi – wylicza Fox Business.

Damon kupił tę nieruchomości w 2012 roku za 15 mln dolarów. Jeśli uda mu się ją sprzedać za 21 mln dolarów, zrobi niezły interes.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować