Katy Perry i Orlando Bloom zamieszkają razem. Właśnie kupili dom za ponad 14 mln dolarów

Aktor i piosenkarka kupili dom nad brzegiem oceanu w Kalifornii. Przy okazji pokazali, że świetnie umieją się targować


O czym przeczytasz?

Plaża w Montecito

Słynna para, czyli piosenkarka Katy Perry i aktor Orlando Bloom, wreszcie znalazła dom dla siebie.

Gniazdko nad brzegiem oceanu

Para zdecydowała się na kupno domu w Montecito, miasteczku w Kalifornii nad brzegiem oceanu – informuje serwis realtor.com.

Transakcja została przeprowadzona pięć miesięcy temu, ale dopiero teraz Perry i Bloom zdecydowali się przeprowadzić do nowego lokum. Zapewne przez pięć miesięcy trwały prace nad dopasowaniem posiadłości do wizji piosenkarki i aktora.

Dom z sześcioma sypialniami i dwunastoma łazienkami stoi na działce o powierzchni przekraczającej 3,5 ha. Został zbudowany w 1928 roku. Przez ostatnie dwie dekady dom należał do byłego prezesa koncernu Chrysler.

Perry i Bloom umieją się targować

Słynna para pokazała, że potrafi nieźle się targować. Posiadłość została wystawiona na sprzedaż jeszcze w 2019 roku za 20 mln dolarów (ok. 74 mln zł), jednak przy takiej cenie nie znalazł się żaden nabywca. Sprzedający obniżali cenę co jakiś czas, aż w czerwcu ubiegłego roku sięgnęła ona 16,25 mln dolarów (czyli ok. 60 mln zł).

Jednak Katy Perry i Orlando Bloom zapłacili za dom 14,2 mln dolarów (52,5 mln zł), a więc o ponad 2 mln dolarów mniej niż wynosiła ostatnia cena – informuje realtor.com.

Advertisement
Advertisement

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

SmartHome oczami dzieci - wymarzony pokój

O jakim pokoju marzą dzieci? Przyjrzymy się bliżej inteligentnemu oświetleniu i sprawdzimy jak dzieci same zmieniają pokój w krainę marzeń. SmartHome w Komputroniku. http://Komputronik-SmartHome

Advertisement