Joanna Przetakiewicz sprzedaje apartament na warszawskim Żoliborzu. Cena mieszkania robi wrażenie

Projektantka mody zamierza pozbyć się wielkiego apartamentu w Warszawie. Właśnie obniżyła jego cenę o milion złotych.


O czym przeczytasz?

Projektantka mody

Joanna Przetakiewicz, znana projektantka mody i właścicielka marki La Mania, sprzedaje swój apartament na warszawskim Żoliborzu.

Mieszkanie o powierzchni 368 metrów kwadratowych

Apartament powstał dzięki przebudowie trzech mieszkań. Przetakiewicz kupiła je w 2004 roku i przez 1,5 roku łączyła je w jedną całość. W rezultacie obecnie powstało luksusowe mieszkanie o powierzchni 368 metrów kwadratowych.

Na tej powierzchni zmieściły się m.in. salon z wyjściem na taras, podzielony na część wypoczynkową i jadalnię na 12 osób, sypialnia główna z garderobą i dużym pokojem kąpielowym, kuchnia ze stołem śniadaniowym i wyjściem na taras, gabinet z własna łazienką i wyjściem na taras, 3 sypialnie, każda z własnymi łazienkami oraz pralnia. Apartament ma dwa niezależne wejścia, przynależą do niego także 3 miejsca parkingowe oraz 3 schowki. Dodatkowo z apartamentem sprzedawane jest osobne mieszkanie dla pomocy domowej o powierzchni 19 metrów kwadratowych.

Cena właśnie spadła o milion złotych

Projektantka próbuje sprzedać mieszkanie od 2018 roku, ale jak na razie bez powodzenia. Teraz zdecydowała się na obniżkę ceny o milion złotych. W rezultacie apartament można kupić za 9 mln zł.

Jak powiedziała Przetakiewicz serwisowi Businessinsider.pl wraz z mieszkaniem sprzedawane jest jego wyposażenie.

- Uwielbiam kolekcjonować szkło i trzymam je w witrynach zrobionych specjalnie dla mnie. Obok stoi czarno-srebrna lampa, robiona na zamówienie w Mediolanie. To prezent od przyjaciół, jej podstawa składa się z dwóch liter “J” jak Joanna i Jan. Bardzo lubię też komodę stworzoną przez londyńską galerię artystyczną, specjalizującą się w unikatowych meblach i sztuce. Ma w środku oświetlenie i służyła nam jako barek – powiedziała projektantka mody.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować