Inwestycje Echo Development w Krakowie. Powstaną setki mieszkań

Echo Investment buduje w Krakowie kilkaset mieszkań. Będą gotowe pod koniec przyszłego roku albo na początku roku 2022.


O czym przeczytasz?

Jedna z inwestycji Echo w Krakowie

Echo investment buduje w Krakowie około 500 mieszkań. Największa inwestycja to osiedle KRK.

Dwa osiedla na kilkaset mieszkań

Na tym osiedlu powstaje ponad 400 mieszkań. Budowa pierwszego etapu osiedla KRK wystartowała na początku tego roku, a zakończenie prac zaplanowane jest na III kwartał 2021 r. Pierwsze dwa budynki osiedla KRK oferować będą 211 mieszkań, z czego ponad 70% jest już sprzedane – często wieloletnim klientom dewelopera bądź ich bliskim. W drugim etapie Echo Investment wybuduje dwa budynki z 211 mieszkaniami i 7 lokalami usługowymi.

Drugie krakowskie osiedle dewelopera to Bonarka Living. Pierwszy budynek będzie oferował 143 komfortowe mieszkania, które zostaną oddane lokatorom na przełomie 2021 i 2022 roku.

Kolejne 1,5 tys. lokali w przygotowaniu

- Obecnie mamy ponad 500 mieszkań w inwestycjach w budowie, a kolejne 1,5 tys. jest w przygotowaniu – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w Echo Investment.

Do tej pory Echo Investment zrealizowało w Krakowie 14 projektów mieszkaniowych, w tym m.in. osiedle Rydla 32, Cztery Pory Roku, Hortus Apartments i Dom Pod Wilgą. Obecnie – poza KRK oraz Bonarka Living - deweloper pracuje nad osiedlem ZAM.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować