Dwayne Johnson sprzedaje swój dom na przedmieściach Atlanty. Nie zarobi na tej transakcji.

Gwiazdor filmów akcji Dwayne Johnson sprzedaje dom w Georgii. Posiadłość ma powierzchnię 18 hektarów


O czym przeczytasz?

Dom aktora

Dwayne „The Rock” Johnson, kiedyś wrestler i futbolista, a teraz aktor znany z filmów takich jak „Szybcy i wściekli” czy „Jumanji: Przygoda w dżungli”, sprzedaje swój dom w Georgii.

Posiadłość w stylu francuskim

Jak informuje Fox Business, Johnson wystawił na sprzedaż posiadłość w stylu francuskim. Stoi ona na działce o powierzchni 45 akrów (ponad 18 hektarów). Powierzchnia mieszkalna to 14 tys. stóp kwadratowych, czyli 1,3 tys. metrów kwadratowych.

W domu znajduje się 8 sypialni i 6 łazienek. Oczywiście, to nie wszystko, bo jest tam jeszcze wielka biblioteka, piwniczka na wino, basen i pawilon nad basenem.

Do tego dochodzi prywatne jezioro, stajnia na 12 koni, ujeżdżalnia z tarasem widokowym, stodoła i dwa dodatkowe mieszkania. Jakby tego było mało, na działce jest jeszcze gospodarstwo i zabytkowy domek z bali.

Johnson nie zarobi

„The Rock” kupił posiadłość w październiku 2019 roku. Jak informuje Fox Business, gwiazdor na niej nie zarobi. Cena, jaką zapłacił przy zakupie, wynosiła bowiem 9 mln dolarów (czyli 33,6 mln złotych przy obecnym kursie dolara). A cena, za jaką wystawił ten dom na sprzedaż, wynosi 7,5 mln dolarów (czyli 28 milionów złotych).

Artykuły, które mogą Cię zainteresować